TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 24h
Еве како ДУИ ја моча државата‼️⚠️ https://t.co/ZMmzpahsjE
15ReTweets50Favorites·Details
Едно да ви е јасно. Американците немаат никаков интерес или желба да ја решат овде корупцијата. Напротив таа им е најјак адут со кој контролираат се во протекторатов.

Чешлањето корупција од амбасада е плашење со баба роги заради уставните промени.
14ReTweets49Favorites·Details
Не се знае кој со кого спие по студентскиве
5ReTweets39Favorites·Details
Само ради вакви ствари може да ти е убаво зима.. #ДоброУтро https://t.co/jt1KF2gXtv
3ReTweets38Favorites·Details
Еве на пример може да почнете од Јовче Ременски помошник директор во АНБ, и да истражите колку пари има земено од државјанства дадени на Турци, Сиријци, Албанци... https://t.co/5uKgy5UE7p
6ReTweets29Favorites·Details
Кај ќе се брукате за Нова Година?
3ReTweets29Favorites·Details
Не се возбудувајте, ќе го искорумпираме вашингтонскиот тим дур речеш „рушвет“. Ко сите претходни меѓународни.
5ReTweets30Favorites·Details
Samo Ljubof Ljugenca ❤ https://t.co/vWOr7oVVw0
3ReTweets27Favorites·Details
Зашто го засакав Твитерот 😂
#ДоброУтро https://t.co/5dBpSiWxLp
5ReTweets23Favorites·Details
ako mazh ne mi gi provajdnuva mojte emotional needs togash jas nema negovite sexual PERIODT
2ReTweets24Favorites·Details