TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Discussions
#91
Сѐ додека Ранко не се изјасни за комбинацијава, одбивам да формирам било какво мислење. https://t.co/AEHYtpBiuC
12Tweets4Users·Details
#92
Много тепачи на твитеров. Да организираме спаринг сесии шовикате? Рекреација и здрав дух.
11Tweets4Users·Details
#93
Добро утро ☺️ https://t.co/7Nd6klogD8
6Tweets5Users·Details
#94
Луѓе, од нас полуди се само Србиве. На најавен карантин излегоа пред Скупштина да се бунат 😱 https://t.co/P1hnAkuX5c
6Tweets5Users·Details
#95
Комисијата за заразни болести утрово одржа состанок на кој донесе одлука да достави предлог до Владата од утре при влез во нашата земја за сите граѓани од Србија, Косово, Босна и Херцеговина и Црна Гора да биде задолжително да достават ПСР тест не постар од 72 часа.
6Tweets5Users·Details
#96
Не ги разбирам србиве.
Им смета Вучич, режим бил, а бојкотираа избори на кои само му се зацврсти власта поради опозиционата неизлезност.
Па што не искочеа сите на гласање со пенкало да го бутнат? Дали е потребно сега насилство и нереди? 🙄
6Tweets5Users·Details
#97
Немам каде не сум касната од комарец. Добро утро.
6Tweets5Users·Details
#98
ни фали некој научник да направи вирус, ама само провинцијалци да фаќа
6Tweets5Users·Details
#100
Конечно и јас да си најдам некоја што ќе ми одговара на висината. ❤ #хехехе https://t.co/Vo4a7OoaNh
6Tweets5Users·Details