TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Discussions
#51
Замислете сите да бевме паметни, па кој ќе јадеше гомна по тл??? Ужас.
14Tweets6Users·Details
#52
Добро утро ☺️ https://t.co/7Nd6klogD8
9Tweets7Users·Details
#53
на денешно време да се закануваш со војна нели е примитивизам некако
13Tweets6Users·Details
#54
Mein kampf за Македонија! https://t.co/uRf3cWM8Rn
13Tweets6Users·Details
#55
Го мрзите Вучич?
Епа Вучич учеше од Груевски! Дури ја праќаше и Ивона Талевска на помош во Белград!
Гласајте сеа за ДПМНЕ.
8Tweets7Users·Details
#56
као сите ние знаеме дека и мкд ќе јаде уште еден lockdown. сеа народов ќе има идеја како против тоа https://t.co/h2APfEm6kc
19Tweets5Users·Details
#57
Па нели не бил во теретана, се било отсјај тоа, њтф сега ? https://t.co/eKv5kH5zmL
11Tweets6Users·Details
#58
Стани. Ќе ти праќам слики да ми кажеш која комбинација ми стои поубаво.
11Tweets6Users·Details
#59
Зашо да не јадам патлиџан и јогурт wtf?
11Tweets6Users·Details
#60
За две и пол години од крв во Собранието стигнавме до НАТО, го вративме достоинството ќе ги вратиме и младите!

Ние сме генерација политичари која храбро и одговорно се зафати да го реши тоа што никој досега не го решил, за да не губиме време. https://t.co/0rAEgLYJNZ
11Tweets6Users·Details