TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2К22 Тунгуска @5_do_12
#reach: 34256   ( 185th )
#followers: 1186   ( 3925th )
Браво за Ноле, најдобриот македонски тенисер, и најдобриот тенисер во историјата!

Гордост на Македонија! 👏👏🙌🇲🇰🇲🇰🇲🇰 https://t.co/bTDhKYEK1j
53ReTweets593Favorites·Details
девојка со тетоважа (тетоважи) 🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩 https://t.co/EwfBmVce2E
11ReTweets31Favorites·Details
Косово е срцето на македонштината.

Косово е Македонија! ☝🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰 https://t.co/BHEmMIlHUR
7ReTweets20Favorites·Details
Инструкторите од Германија пристигнаа во Украина да ги обучуваат Украинците за новите Леопард 2!
#SlavaUkraini #СЛАВАУКРАЇНІ 🇺🇦🇺🇦🇺🇦 https://t.co/f4OKrkeH1H
6ReTweets23Favorites·Details
Млади уништени генерации кои секој втор ден ги евакуираат од средно школо поради дојави за бомби вчера масовно излегоа да бранат таму некојси партиски директор што го избркале оти не вработил некојси таму трет џаболебар… 🤠🤪🤡🎪 https://t.co/fGe6nPh8ho
6ReTweets15Favorites·Details
Ајде сега вуцибатини соросписки пак калкулирајте колку коштаат животи мамата погана… 🤢🤮🤮

#УмренСистем https://t.co/D1ywuhAakj
2ReTweets12Favorites·Details
Луѓе мои, земја се отвара во Турција 🫣😰😨😱😱😱
1ReTweets5Favorites·Details
Сирија ќе го запамти ова, без гајле. https://t.co/Ul89FoNXaJ https://t.co/vvyb2p4R6J
0ReTweets3Favorites·Details
Пријател, избриши ја пораката жити мене, сум те мутирал, три дена ме ебе ова https://t.co/CQwz2fvqDI
0ReTweets2Favorites·Details
каква екипица сум склопил 2020та... 🥶 https://t.co/kK54xN4rLT
0ReTweets2Favorites·Details
Што се десило во Турција бе?!?! Аууу каков хорор… 🫢
0ReTweets1Favorites·Details
Брат (1997) е безобразно добар руски крими трилер 👏👏👐
0ReTweets1Favorites·Details
Јас сум Славица Арсовска а ова е Дневник на Сител 📺

Rockabilly https://t.co/GixJinZuvy via @YouTube
0ReTweets1Favorites·Details
Аман бе 😰😥 https://t.co/WR8RBAI38G
0ReTweets0Favorites·Details
Овие па лешинариве од Шитнајтед, одма и на Арсенал би да им земат поени, абе титула да ви дадат утре ако не 👌😂😂😂 https://t.co/sR03eEb3Ct
0ReTweets0Favorites·Details
Она црвеното од Албанија како ни улетува 😩🍆💦💦 https://t.co/HbymOMBXdB
0ReTweets0Favorites·Details
@avalsiniarku Кај се requests? Немам праќано на никој request? 🧐
0ReTweets0Favorites·Details
@SvetiNeo Не сум по лигите, мерачки си градам тим на Барса, чисто ради реда и квестови играм по некоја… 😌
0ReTweets0Favorites·Details
Брат и Брат 2 ти се прејаки руски крими трилери. 👌
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Tochka U 🇲🇰avalsiniarku1
2Свети Неоsvetineo1