TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ce-Витаминче @__peggyblue__
#reach: 80644   ( 219th )
#followers: 1079   ( 3433rd )
#1
Посебен круг во пеколот за сите што ги местат своите колеги на работа. 🤬
56ReTweets211Favorites·Details
#2
Една што ја познавам се омажи роди две деца, се разведе, по некое време се премажи, а јас се уште не можам да се одлучам дали да ги носам црните или белите фармерки.
26ReTweets130Favorites·Details
#3
Окце мое криво. 😂🤣🤣🥰 https://t.co/YHLpk4ziuN
17ReTweets133Favorites·Details
#4
Пред некој ден, некој од вас го пофали кремов. Човеку фала ти, мислам дека пола тегла изедов и одвај дишам. https://t.co/C2nVwhmonU
14ReTweets128Favorites·Details
#5
🤔🤔🤔🤔 https://t.co/WRgohmpo9L
21ReTweets85Favorites·Details
#6
Лапачинкиии 😂😂😋😋 https://t.co/HgStGIsUwv
15ReTweets101Favorites·Details
#7
Кој ќе ме земе ќе се усреќи. 😊 https://t.co/KM2xwGJTW5
10ReTweets103Favorites·Details
#8
Газда плата кога?
- Здравје ќе биде, работете вие само.
17ReTweets77Favorites·Details
#9
Тиквичкииии 😋😋😋 Бујрум луѓенца. https://t.co/B05wVmMiZn
11ReTweets92Favorites·Details
#10
Моето детство. ☺️☺️ https://t.co/GPdSXaw9Tk
20ReTweets59Favorites·Details
#11
Е вака одамна се немам смеено. 😂😂🤣🤣 https://t.co/K30QS1IKSn
15ReTweets63Favorites·Details
#12
Љубов ми е. 🥰🥰🥰 https://t.co/2yKIK52AXO
11ReTweets75Favorites·Details
#14
Го знаете она чувство кога по дома барате нешто кога најмногу ви е потребно а не можете да го најдете. Е така е и со луѓето.
19ReTweets47Favorites·Details
#15
Притисоков ми е пуштен на најниско.
15ReTweets57Favorites·Details
#16
Ми падна шеќерот. https://t.co/g9qtkup4iB
11ReTweets64Favorites·Details
#17
Убав ден мили мои. 😘 https://t.co/LY2W15fAjt
8ReTweets65Favorites·Details
#18
Може вака? https://t.co/VJgt5XM5Fb
10ReTweets57Favorites·Details
#19
Не очекувајте некој да се радува за вашите успеси, сите би имале замрзната насмевка кога би им кажале за нив.
15ReTweets42Favorites·Details
#20
Мирисаш на машки парфем, кој е тој што си го гушкала?
- Никој само го утнав тестер парфемот, мислев женски е... 🙄
12ReTweets48Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Wishmasterspejs_fraerot93
2💀 Семоќниот 🔪 Диме 💀dimepupuliev79
3Рокенрол Фирер 🎸🤘zaumna_sila161
4🐈🐈 Marie 🐈🐈marie_hotcat45
5Ацо Саатчијата ⏳acosaatcijata31
6Александарtrik5ter30
7Глупафинтаglupafinta29
8🍩Крофниче🍩krofni4e24
9Василица Прекраснаmiamiusa924
10Патлак илити пиштолposlediknapik24