TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mалечка @_mimkaa_
#reach: 45592   ( 1024th )
#followers: 3474   ( 1023rd )
#1
Da se farbam rozeva? M? So vikate? https://t.co/DGG2lmzCGR
1ReTweets110Favorites·Details
#2
#NewProfilePic
Pazi so prais, te gledam. https://t.co/YpRirSxjzE
6ReTweets94Favorites·Details
#3
Џурџевдааан је, а ја ниисаамм соном кооју волиимм. https://t.co/xDj23Tsjmc
12ReTweets37Favorites·Details
#4
Influenserka? Me zaebavas?😂
Svetov otide u kurac 🤦‍♀️ https://t.co/FkcDpd0hwO
6ReTweets50Favorites·Details
#5
Можда Хитлер сакал да праи геноцид ама и оваа Цаци не се заебава.
12ReTweets32Favorites·Details
#6
Јас сум тип на чоек шо и муабет за чипс ми е поинтересен со некој него zdr kako si so prais?
6ReTweets40Favorites·Details
#7
5ден карантин:
Сестра ми си праи сама на себе романтична вечера, со свеќи, со фонду, со украсни стапчиња, со се...
2ReTweets38Favorites·Details
#8
Сега и ќоро и сакато ќе напраи твитер од досада, глеам веќе почнале...
3ReTweets35Favorites·Details
#9
Дечки кажете нешо за покачување на апетит, излеа само ја ќе ослабам у карантинов...
1ReTweets28Favorites·Details
#10
Како ми се гледа собата коа ќе си дојдам дома пијана у 5 сабајле. https://t.co/V6cg2QlvJn
2ReTweets21Favorites·Details
#11
Се додека има такви "abe sotie kakva korona napij se rakija niso netie" и после става слика се собрале друштво, ќе дремеме ние другите дома и ова ќе трае до кој знае кога! 😤😤😤
4ReTweets15Favorites·Details
#12
Добро утро твијателчиња. https://t.co/1hSZA6jUhb
1ReTweets23Favorites·Details
#13
Вакво уметничко дело само @AviatorInsane може да напраи. Со 2 ајфелови со се.😂 https://t.co/XqbjABuTLI
4ReTweets12Favorites·Details
#14
За момент помислив дека ќе искочи нова песна од нив. Панчо брат може да не ни праиш вакви стресови како малку да ни е ова се со коронава... https://t.co/aG1bB7SCeC
3ReTweets15Favorites·Details
#15
Kukaavicaaa nisam znala da si takva kukavicaaa https://t.co/xDj23TJUKM
3ReTweets13Favorites·Details
#16
Some people never change. https://t.co/NPKcua4HdH
2ReTweets16Favorites·Details
#17
Mi se svigja slikava ama mnogu. https://t.co/foz7l0exwe
0ReTweets22Favorites·Details
#18
Она кога имам добиено и се осеќам ко некој да ме пресекол на пола. https://t.co/wJbv9u11DT
1ReTweets17Favorites·Details
#19
AAAAAA ZA EDNA SUDBINAAAA https://t.co/xDj23TJUKM
3ReTweets11Favorites·Details
#20
Си разгледувам вака наоколу y преполниов бус и си се прашувам кој се има коронa.
Мојата параноја официјално: on ✔
3ReTweets11Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1cup of TEA_tejka_172
2Ale✘✈♎ ™︎aviatorinsane84
3Филозофот 2.1firerot_45
4sweet but SALTY🧂♕donotcallmsugar41
5Прото Типdezhurenkrivec39
6Ненајаденact_a__fool34
7Црниот од Германија🇩🇪farbancrn33
8Мистер 6пекlektorot30
9prostmoderenmagnetolicious25
10druže unofficialrmfcmk25