TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 24640   ( 376th )
#followers: 1133   ( 4140rd )
Човек со чисто срце секогаш знае ако згреши .
11ReTweets34Favorites·Details
Од љубов не се бега.
10ReTweets26Favorites·Details
Кога мислам на Италија,тука дечки ,винце да си пијам и да уживам..
Beautiful Toscana 😍 https://t.co/aP3IzNWRHA
5ReTweets39Favorites·Details
Каде нема желба има изговори.
7ReTweets24Favorites·Details
Секој го гледа она што го носи во себе.
5ReTweets17Favorites·Details
Во последно време не можам да смислам суетни луѓе ама ич.Знаеш ли која сум јас,на друг Ајт!
1ReTweets16Favorites·Details
Сѐ можам да заборавам ,ама кога некој излегол не човек увек памтам .
1ReTweets11Favorites·Details
Кога ќе почнеш да личиш на родителите во однесувањето ,си остарел.
1ReTweets9Favorites·Details
Инаку сега гледам дека сум си возела 6месеци со измината возачка 🤡
0ReTweets12Favorites·Details
Нит се тера,нит се води.
1ReTweets7Favorites·Details
Како се вика она последен кога дознаваш?
0ReTweets11Favorites·Details
Каде е пролетта?
0ReTweets11Favorites·Details
Не си ти крив,толку си освестен.
1ReTweets6Favorites·Details
Само битолчани и евреи се држат меѓу себе.
0ReTweets9Favorites·Details
Тој што Е ,не се праи..
1ReTweets4Favorites·Details
Од луѓе само благодарни.
0ReTweets7Favorites·Details
Нашол ,па зашол.
0ReTweets6Favorites·Details
Не ме барајте, на кафе отидов... https://t.co/PgIwR0pOPk
0ReTweets6Favorites·Details
Една птица не прави пролет!
0ReTweets4Favorites·Details
Место шеги јас вистини
0ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Бојан 🇺🇦🇺🇦🇺🇦hasawatermark3
2🖤Lonely🖤l_traveler__3
3Зелената Бареткаpaparov2
4абеостајkuznekakoe2
5‏אֱלִישֶׁבַעdrndrnjarinja_2
6бајадеркаbajaderka_1
7Magneto 🧲magn3to01
8Cosmic Glue🌠jasnamishevska1
9Εφτελιαeftelijanamajka1
10Фломастериjane_sk1