TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

А1 Македонија @a1makedonija
#reach: 19978   ( 1817th )
#followers: 19978   ( 21st )
#1
Откријте целосно нов свет со А1 Live Shop – првата виртуелна продавница, во која сите А1 услуги Ви се достапни од дома! Посетете ја нашата виртуелна продавница и изберете А1 Neo, A1 Combo или А1 Combo Box и промотивно добијте 3 месеци без претплата! https://t.co/zPXCxlZ7Jz https://t.co/jrmXi5tdbC
1ReTweets3Favorites·Details
#2
Активирајте ја услугата Е-сметка и имате можност да освоите пакет со 2 смартфони Motorola One Macro и Moto E6 Plus 🎁 📱📱

Со услугата Е-сметка, Вашите месечни сметки ќе ги добивате електронски на Вашата е-мејл адреса, брзо, безбедно и секогаш навреме https://t.co/3YHDKGAd6x https://t.co/RPQO2aOCeS
1ReTweets3Favorites·Details
#3
Откријте целосно нов свет со А1 Live Shop – првата виртуелна продавница, во која сите А1 услуги Ви се достапни од дома! Посетете ја нашата виртуелна продавница и изберете А1 Neo, A1 Combo или А1 Combo Box и промотивно добијте 3 месеци без претплата!https://t.co/6QqXgB3KO9 https://t.co/JHNPXRqt9B
1ReTweets2Favorites·Details
#4
Посетете ја нашата виртуелна продавница A1 Live Shop, изберете А1 Постпејд и промотивно добијте 3 месеци без претплата за избраната тарифа!

Промотивната понуда важи за сите нови и обновени договори.

Дознајте повеќе: https://t.co/2XLsUmtOzy
#ОстанетеДома #ЗаедноСмеСоВас https://t.co/4TgMcWrYPR
1ReTweets1Favorites·Details
#5
A1 Combo Ви нуди одлично дигитално искуство со супер брз неограничен интернет и интерактивна телевизија.
Со A1 Live Shop, разговарајте во живо со нашите продажни агенти, дознајте ги актуелните попусти и добијте детални одговори на сите Ваши прашања!
https://t.co/lU7VqPXCcm https://t.co/YDCty5Dcp4
1ReTweets1Favorites·Details
#6
Посетете ја нашата виртуелна продавница A1 Live Shop, изберете Samsung A20e или Samsung A30s и добијте 3 месеци без претплата за избраната тарифа од A1 Постпејд 📱 https://t.co/21pWsVGxD9 https://t.co/dBZAmk2uHp
1ReTweets1Favorites·Details
#7
Сè што ти треба за супер забава се многу гигабајти и желба за нови и возбудливи доживувања! Со секоја нова A1 SIM картичка, сега добиваш промотивни 10GB интернет за повеќе сурфање, повеќе музика и повеќе дружење со пријателите! https://t.co/I121jqYazA https://t.co/FwsNjDDiP1
1ReTweets1Favorites·Details
#8
@Dr_Koljo Ти благодарам на инфо, проследено е за проверка колегите се веќе известени и превземаат мерки . /Мирјана
0ReTweets1Favorites·Details
#9
@TojSoMuzikata Здраво, те молам пиши ни во ДМ за да направиме дополнителна проверка. /Ќазим
0ReTweets1Favorites·Details
#10
@pipelinmkd Здраво, веќе е пратена екипа за интервенција. /Слободан
0ReTweets1Favorites·Details
#11
@pipelinmkd Здраво, моментаклно се соочуваме со потешкотија од техничка природа во реонот на Гостивар. нашите екипи веќе се на терен за интервенција. /Ќазим
0ReTweets1Favorites·Details
#12
@pece_juventino здраво, обнова на договор се прави три месеци однапред :) штом претходна обнова била на 30.07.2020 веќе бројот е доспеан да се обнови. /Слободан
0ReTweets1Favorites·Details
#13
@pece_juventino пиши ни во ДМ за кој број се работи да направам точна проверка :)
0ReTweets1Favorites·Details
#14
@fantazijata Можете да аплицирате преку новата продажна алатка - A1 Live Shop. Пристапете на следниот линк:https://t.co/yAEk8KSxF0 кликнете на полето Започнете разговор и првиот слободен агент ќе Ве услужи. /Никола
0ReTweets1Favorites·Details
#15
@Skopskiot Здраво, пиши ни за кој претплатнички број се работи како би направиле проверка во врска со брзината на пакетот. /Слободан
0ReTweets0Favorites·Details
#16
@tweeterkoski Здраво, те молам пиши ни повеќе податоци во ДМ за да направиме проверка. /Ќазим
0ReTweets0Favorites·Details
#17
@nastovv Здраво, пиши ни податоци во ДМ за да направиме проверка /Мирјана
0ReTweets0Favorites·Details
#18
@malistaPulikala Здраво, пиши ни податоци во ДМ , како би направиле проверка. /Мирјана
0ReTweets0Favorites·Details
#19
@bidikov фала, фала :)
0ReTweets0Favorites·Details
#20
@VladiDonevArt Здраво, пиши ни повеќе податоци во ДМ како би направиле проверка. /Мирјана
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Alex ✨pipelinmkd2
2Коментаторотpece_juventino2
3твитеркоtweeterkoski1
4Колешката од факс 🍩fantazijata1
5Алегорија Егзотикalegorija1
6Sasho Andonovdr_koljo1
7Light_pwnanza1
8Vladi Donevvladidonevart1
9МонаЛизецjuniorjask1
10Skopskiotskopskiot1