TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ᱬ not your regular bag @aktovka
#reach: 16310   ( 1401st )
#followers: 3173   ( 1278th )
another day another are the straights okay https://t.co/sjXuLywlrr
3ReTweets48Favorites·Details
💎💎💎💎 https://t.co/TwbI0mwz97
6ReTweets35Favorites·Details
да остане запаметено кој гласаше против
https://t.co/js2rKUWtdS
5ReTweets19Favorites·Details
цела недела лицето ми е суво како бумерска шега на тл
1ReTweets15Favorites·Details
во ред е антикорупциска слободни сте одете си дома
2ReTweets8Favorites·Details
s c r a m b l i n g to get under the covers and sleep next to me but refusing to pay the purr tax #illegal
0ReTweets12Favorites·Details
@MilevskaTanja @klaracallisto замисли да познаваш двајца луѓе што се ебат 🤯
1ReTweets6Favorites·Details
lelelel sea ko kje si zacupkam po snedzeto
0ReTweets8Favorites·Details
@pussy_trip highly likely :) еве и @Malatafirom со истата теорија
0ReTweets4Favorites·Details
@DankHooper @jp_wanderer чиста одмазда е во прашање според мене, најниското, највмронското :). поени секако од секаде си собираат бесрамно.
0ReTweets3Favorites·Details
планот за денес беше да бидам романтична овде а не глупости
0ReTweets6Favorites·Details
вака добро изгледам доста свежо а уствари co-star ме отепа овие дена
0ReTweets6Favorites·Details
@pussy_trip прв пат слуша дека не е центар на светот
0ReTweets3Favorites·Details
@Schiffer_PG14 considering deportation
0ReTweets3Favorites·Details
а во позадина на пријавата од град до антикорупциска нема корупција нели :))))))
0ReTweets2Favorites·Details
030805051819 12152205
https://t.co/jKaRA1vlZg
0ReTweets2Favorites·Details
@sanjalazanja цело сабајле не можам да се сакупам од возбуда
0ReTweets2Favorites·Details
@Ref се посомневав кога ми го лајкна квоутот без backlash :)))
0ReTweets2Favorites·Details
@jp_wanderer ми се слоши од веста
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Jovan P.jp_wanderer3
2Babuşdankhooper3
3milamilsthrills3
4Фломастери🏳️‍🌈jane_sk2
5ᴘʀɪɴᴄᴇꜱꜱ 🍒pussy_trip2
6зен нудистref2
7Ентропијаsanjalazanja1
8Whatismynamemalatafirom1
9Калисто🏳️‍🌈klaracallisto1
10Chlamydiaschiffer_pg141