TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Alex Milevski @aleks13x
#reach: 16891   ( 2224th )
#followers: 145   ( 17208th )
#1
Ова треба да го прочитаат ВМРОните што нашле цени на алиекспрес респиратори!

https://t.co/E8zYEayNUH
6ReTweets11Favorites·Details
#2
Ова со докторкава е пример колку сме неодговорен народ.
2ReTweets9Favorites·Details
#3
@GPockov https://t.co/mpjloI05MA врши булинг на лица и семејства?! 😂
1ReTweets5Favorites·Details
#4
@MickoskiHM Ти имаш хидроцентрали а не З.З. :)
0ReTweets7Favorites·Details
#5
Како после да нема вицеви за полицајци кога се сликале на ФБ и пишале: седете дома клошари 😁
1ReTweets4Favorites·Details
#6
Не постои светски заговор што Србите нема да го разоткријат и убаво да го објаснат во видео на youtube :D
1ReTweets4Favorites·Details
#7
5G Мрежата била американско оружје, а најнапредни уреди за 5G произведува кинеската Huawei...
Каде е логиката? 😁
1ReTweets4Favorites·Details
#8
@karabinatia Дечково ги донирал 100те евра. Туку, Паторот кога ќе ги врати украдените милиони?! https://t.co/atw4h44fXm
1ReTweets3Favorites·Details
#9
@jordantscho Инфомакс е портал за непријателска пропаганда!
0ReTweets5Favorites·Details
#10
@mindplumber Од утре се затвораат сите кафани и кафулиња.
1ReTweets2Favorites·Details
#11
Нели ви е жал што Паторот сега е сам во домашно-хотелска изолација во Будимпешта со украдените милиони? 😬
1ReTweets2Favorites·Details
#13
@IJanushev Ко о чему, ку*ва о поштењу... :)
0ReTweets4Favorites·Details
#14
@Asgardian13 @SinaSara89 Те молам кажи дека се зезаш 😂
0ReTweets4Favorites·Details
#15
@penggemaar @SinaSara89 Штетно е за тие што гледаат српски видеа на youtube за 4Г, ХАРП, Илуминати и останати светски заговори.... 😁
0ReTweets3Favorites·Details
#16
@realLOshGZE Ова се вика: Операцијата успешна. Пациентот мртов. :)
0ReTweets2Favorites·Details
#17
Зарем некој се сомневаше во ова? :)

https://t.co/vOh0s4K0Ca
0ReTweets2Favorites·Details
#18
@ShakaG18 Моја грешка. Бројката е 1 975 000.
Германци се 82.79 милиони.
0ReTweets2Favorites·Details
#19
@ArslaJeMeniBog Нешто не е во ред. Не ги покажува сликите.
0ReTweets2Favorites·Details
#20
@GPockov И глуми дека е многу загрижен за граѓаните 😝
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Пружинатаajdemajkata3
2Поцковgpockov3
3Сплинтерsinisa_goliotok3
4Нејм кент би бленкsinasara893
5Зоран Заевzoran_zaev2
6Igor Janushevijanushev2
7Zoki Pokizoki798894872
8Форест Гампtemplisignum2
9Ordinary Macedonianmacedonian1002
10Булка крај Шините#БојкотирамСевернаotrajkovska2