TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 31686   ( 923rd )
#followers: 332   ( 10560rd )
#1
Со службеното пасатче си го бутнал семафотот на бул. Србија и одма си ги извадил таблиците. Што мора народ да знае дека некој уништил државен имот што е купен од нивни пари! https://t.co/EuJelMNMKv
59ReTweets153Favorites·Details
#2
@Igor_rujo Најголем успех и е што Хари Комерцијална и е татко....
0ReTweets0Favorites·Details
#3
Филипче може да биде мирен! Креветот му го оставиле. Го украле само мртовецот! https://t.co/R4ExEcSJwW
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1🦄 🗺️🌈Игорче Развигорче 🚴‍♂️🐕🥦igor_rujo1