TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Alekso Erbap @aleksovojvod
#reach: 474   ( 2248th )
#followers: 473   ( 9068th )
Ај ботовиве што лаат тука за да го заработат лебот, ама тие што дремат тука деноноќно за бан-бадијала, не можам да ги разберам. Од каде наоѓате време, нели сите супер зафатени, врвни професионалци?
0ReTweets3Favorites·Details
@TheHolyEmperor2 @Vajldy Прав маж не дреме на Твитер 🙃
0ReTweets1Favorites·Details
@nepartiskibot Да, да...од Титов Врв па нагоре
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Непартиски Ботnepartiskibot1
2Академик.др.мр.суп.спец.🇲🇰🇦🇲🏳️‍🌈theholyemperor21
3Леголасvajldy1