TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ликерка @ana_od_vtori
#reach: 123918   ( 22nd )
#followers: 4801   ( 674th )
кај ќе ви иде душата мајкта у пичка болесничка да ви ја ебам!!! https://t.co/UCEoBZ0d12
64ReTweets185Favorites·Details
дечки прележани/вакцинирани РТ! https://t.co/AU5ht4xe4a
109ReTweets31Favorites·Details
тука сме потребни 💔 https://t.co/HByArNRnOV https://t.co/KNQQFO2xjK
74ReTweets32Favorites·Details
Пендароски донесе 0 вакцини рече Вилипче кој донесе исто 0 ама со розева боја 🌸
35ReTweets271Favorites·Details
ако некој ја видел или може да помогне да се прати од странство. РТ! https://t.co/zfVp69WiHd
60ReTweets25Favorites·Details
дечки не можам здив да зеам, солзи сами капат прости ми 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 https://t.co/9hNOD1PwRR
36ReTweets222Favorites·Details
Бев у изолација 17 дена ради контакт со позитивен. На 9ти ден од контакт направив тест - негативен. Не смеев да излезам иако имав тест негативен додека ми траеше решението. Со што е попривилигирана пратеничкава башка позитивна?
28ReTweets229Favorites·Details
Умираат луѓе ненајдено после неколку месеци од корона. Тромбови чуда. Како не сте уплашени? Како ви се излага да си го терате ќејфот, собиранки, свадби, кафани?
32ReTweets174Favorites·Details
ја не би работела, срамота! https://t.co/UNVa5ZEvSl
37ReTweets111Favorites·Details
да ама лечење сељачки комплекс нема цена! https://t.co/ZDwUNj2gW2
33ReTweets114Favorites·Details
единствениот лајф хак што ви е потребно да го знаете! https://t.co/88FPcOH8rV
29ReTweets137Favorites·Details
Не се лажете со грип/настинка е. Ако ве боли глава/цело тело, се осеќате изнемоштено, затнат нос, кашлате и имате благо покачена температура најверојатно е корона. Сменети се симптомите. Ретко кој губи вкус/мирис сеа, не се водете по тоа.
28ReTweets134Favorites·Details
Израел, вчера😭 https://t.co/eB3eMtEV2x
21ReTweets215Favorites·Details
Се ежам од ‘како си ми’ од луѓе на кои не сум им ‘ми’.
22ReTweets154Favorites·Details
Докторкава коа се шеташе на работа заразена ја туривме на клада (оправдано). Сеа пратеничка иде заразена у собрание треба да е за пофалба? Нормални ли сте?
21ReTweets139Favorites·Details
Многу ми е страв да не се заљубам у тип со лош смисол за хумор па да треба животов да го поминам fake laughing у сопствениот дом.
13ReTweets184Favorites·Details
Покоси. Све живо. Све луѓе 30-40. Секој ден по минимум еден познат, млад, здрав човек. Talk about шо сакам ќе правам и шетам, мое право.
14ReTweets132Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Master Yodamasteryoda9852
2Маче_amantee_2
3Ana Golejshkaa_golejska1
4Методија Белевскиmetodija691
5Тутан Камонivocmon1
6John Qjohnqqqqqqq1
7Јепирjepirovski1
8Тoј сo плoчитеandrejaleksov1
9cosLOVEmeticscoslovemetics1
10курињаааasrcuci101