TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Андреј @anevski_
#reach: 106099   ( 139th )
#followers: 840   ( 4660rd )
#1
Курајбери, пошто сте у изолација, глеам досадно ви е. Укуцајте https://t.co/lRX782PrME имате курсеви за што ви душа сака. Искористете го времето, научете нова вештина. Ја ли да ве учам #седисидома #СедиДомаЕбате
55ReTweets158Favorites·Details
#2
Глеам никој не го пушти:
ПАДНА 10 САНТИМИ СНЕГ ИЛИ ШО БИ РЕКЛЕ МУЖИТЕ 20 САНТИМИ СНЕГ ИЛИ ШОБИ РЕКЛЕ ЖЕНИТЕ ПРФПУТ ГЛЕАМ СНЕГ
29ReTweets180Favorites·Details
#3
Добро е да се учи од сопствените грешки. Скроз е боље да се учи од туѓите. Погледнете ја Италија и ставете прст на чело. Ако дојде ред да се тестира издржливоста на здравствениот систем, сите сме свесни дека ја губиме таа битка. Ќе почека парк, ќе почека кафето. Чувајте се.
27ReTweets122Favorites·Details
#4
Рецимо 80% од “елитата” J&B вискито го викаат ЏИ БИ. И вие сакате да седат дома и препораки да слушаат.
22ReTweets122Favorites·Details
#6
Достигнување ви е количина на испиен алкохол. Затоа сме на ова дереџе.
26ReTweets93Favorites·Details
#8
Се грижи детето да не му го зрачи 5г дур го тови со пици, хамбургери и газирано. Ама битно се грижи. За здравјето на детето. 🙃
14ReTweets84Favorites·Details
#10
Мици се породи. Станав тетка. Се чувствувам благословено. Среќни моменти во тешко време. Кој сака нека честита.
2ReTweets83Favorites·Details
#11
3 работи шо морљ да ги направам после говнарииве:
1. Да се иселам од дома;
2. Да си купам мока пот;
3. Да се иселам од дома.
4ReTweets71Favorites·Details
#12
Језиво ми е колку пати слушнав
“Ако треба да ме фати ќе ме фати”...
Да идете умот да проверите дур е време.
13ReTweets44Favorites·Details
#13
После кризава ако не му праиме пречек на триумфална не сме луѓе https://t.co/zwFL5BJcS0
6ReTweets49Favorites·Details
#14
Еден од авионите шо ме натера да се заљубам у авијација:
Concorde - суперсоничен патнички авион.
Top speed: 2,179 km/h
Cruise speed: 2,158 km/h
Страшно моќен (за патнички авион) и страшно неефикасен. https://t.co/SnByHb7Lm8
2ReTweets58Favorites·Details
#15
Шо мислите ќе се опраиме малку како род после сево ова или исти гованца ќе останеме??
4ReTweets51Favorites·Details
#16
Би и’ простиле? Вака у очи кризата? https://t.co/vVqmFUcHn6
2ReTweets55Favorites·Details
#17
Само ради тоа што имаш опција лајв на инста не значи дека мора секој ден да ја користиш.
4ReTweets46Favorites·Details
#18
Постпородилно мазење. https://t.co/ug9Qt2qDFO https://t.co/5EBx1yQ09j
2ReTweets50Favorites·Details
#19
Местово, кафентсе и дип хаус... ств не барам мнг https://t.co/gvVVz9n3b5
3ReTweets43Favorites·Details
#20
Ај сеа кажи ми дека Силви не се презива Бенд и да се обесам негде 🥺🥺🥺 https://t.co/kgegXNBaLX
3ReTweets41Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1awesome blossom 🌸horridchildd69
2г. Влатко Вердерvlatko_werder48
3даци шанкерот 🍸 #СедиДомаdavorche245
4sweet but SALTY🧂♕donotcallmsugar32
5Тошоmalerott32
6nnnemainbonebitch26
7Кили 🏹acetalukas26
8Сарето 😷mrcatorka25
9Германка™🇩🇪sugaryouknowme20
10Синеcorner_4319