TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

𝔏𝔲𝔫𝔞 𝔓𝔶𝔱𝔥𝔬𝔫𝔦𝔰𝔰𝔞𝔪 🌙 @anguiform429
#reach: 50796   ( 482nd )
#followers: 767   ( 5579th )
Не сум нешто многу нова, а и да ме заследите не ви препорачувам... https://t.co/TFJcoyij01
7ReTweets146Favorites·Details
Нормализирајте излегување надвор со ќебе.
6ReTweets38Favorites·Details
- Ќе ти кажам нешто ама не се вознемирувај
*добива 2 панични напади и мини срцев удар
5ReTweets28Favorites·Details
Скроз океј прашање за на прв дејт https://t.co/rjvXIrwCHC
5ReTweets27Favorites·Details
@lilithsheiress This is so beautiful, I wanna cry 🥺😢
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1На Његош малатаgorskivenec1