TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Аловиот @ashchija
#reach: 204   ( 2631st )
#followers: 204   ( 16521st )
Аљо и жмицко ко договорени..
0ReTweets1Favorites·Details
Секој криминалец зад национализам се крие.
0ReTweets1Favorites·Details
Всушност, иднината на светот е во рацете на Русите. Сѐ зависи од тоа како тие ќе се справат со апаратот чиј најистурен лик е Путин.
0ReTweets1Favorites·Details
@flojdovacha Full speed or nothin'..

https://t.co/6D7L8zh5uM
0ReTweets1Favorites·Details
@flojdovacha Чисто колку и британската сцена да ја опфатиме..

https://t.co/5rzAX6JjzW
0ReTweets1Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
Оваа го моли да ја усреќи, овој и вика супер си те обожаам ај спиј сега.. песна на радио..
0ReTweets0Favorites·Details
Во мк многу е нормално кога работиш нешто, неработници сеир да ти фаќаат и да те оговараат.. кибицери у трансу..
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Гилмор од Мкflojdovacha2