TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

DubokaVodaDrina @attaliates
#reach: 16072   ( 1372nd )
#followers: 182   ( 17293rd )
На 28 ноември во Тирана Танец ќе го изведвит малешевско оро
8ReTweets31Favorites·Details
Зошто автокоректоров инсистират бали да е со голема буква, да не можит човек за земјоделие да поразговарат
1ReTweets4Favorites·Details
@Xveili Со намалување на плата само понефикасни ќе станат. Ќе почнат да работат во приватен сектор во текот на работното време и немат да се присутни по интституцииве.
0ReTweets2Favorites·Details
@SlavicNorman Без исклучок - немат поголеми Турци од потурчените.
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Xveilixveili1
2Zoti i Kaurëve ꑭНорманꑭslavicnorman1
3🏳️‍🌈🇵🇹🇦🇱🇽🇰🇺🇦🇺🇲_lazrim1
4Fantomskyfantomsky1