TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 57800   ( 486th )
#followers: 2656   ( 1385th )
#1
Душички. https://t.co/M7FCNrZhpO
10ReTweets75Favorites·Details
#2
Од рубриката “Стока Народ” денеска издвојуваме 👇🏻 https://t.co/5TQ6M29s4i
7ReTweets55Favorites·Details
#3
Ми тргна денов со превртуење очи ама онака јавно, без криење. Не можев да не на следново: во бус и еден млад дечко му станува на еден постар чичко и му вика: “Повелете седнете.” а овој му враќа: “Мое демократско право е да стојам.”

Којзнае каква фора кажал си мисли сеа. Кретен.
5ReTweets55Favorites·Details
#4
Whatever! It’s Friday!!! https://t.co/tGnio0w4OM
8ReTweets40Favorites·Details
#5
Абе и мене не ми иде математика, ама па... https://t.co/bydk56LJ2z
7ReTweets40Favorites·Details
#6
Фотосесија есен/зима 2019. https://t.co/BnW61EnjJ3
8ReTweets36Favorites·Details
#7
Мачор на диета 🌈 https://t.co/w315CIt30g
4ReTweets46Favorites·Details
#8
10ReTweets26Favorites·Details
#9
6ReTweets23Favorites·Details
#10
Кај ги ставате бе рацете додека спиете? Дека мене многу ми сметаат и ги потискам толку што секое сабајле не ги осеќам си мислам ми ги ампутирале.
3ReTweets24Favorites·Details
#11
Вечер сум на дејт со дечко ми. Посакајте му среќа.
1ReTweets25Favorites·Details
#12
Така нешто... https://t.co/P65sxlH6Zf
5ReTweets10Favorites·Details
#13
Дечко ми ми дозволи да не искочам вечерва ако нејќам.
2ReTweets19Favorites·Details
#14
3ReTweets14Favorites·Details
#15
Ми се иде на пиво у Woodstock со Ариел.
3ReTweets13Favorites·Details
#16
Кој ќе му напраи ваков портрет на мој Лео? https://t.co/a6z9CW5iwr
1ReTweets17Favorites·Details
#17
Прслукот на бетон, ние позади грмушките во тревата! 👐🏻 https://t.co/ie18uZB3D1
0ReTweets19Favorites·Details
#18
I either squeeze animals or fruits https://t.co/H9Ov9QgyDo
1ReTweets14Favorites·Details
#19
Петок тибам! https://t.co/lsaQzNrfAQ
0ReTweets17Favorites·Details
#20
Знам Лео со што ќе се пари у февруари! https://t.co/CRftloFa9C
3ReTweets8Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ариелproblembyme53
2kvakkvakeroika220236
3Zarko Ristovskidecimalfawn421028
4Артистотshkottt17
5Filip Herin 🇲🇰🇪🇺herinfilip15
6Tanja Milevskamilevskatanja14
7little star 🎯independent_23413
8Урбан курбанtoniaudio10
9Darko Kezhmankezhmanprvi9
10Полтролneznajach8