TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Barracuda @barracuda_____
#reach: 57130   ( 345th )
#followers: 1413   ( 3064th )
Не ги гледајте машките ко објект за секс.
25ReTweets86Favorites·Details
Како се сјебавме така јако како нација да увезуваме лук од кина
20ReTweets111Favorites·Details
Велес денеска после дождот https://t.co/lHdITL1Uio
19ReTweets59Favorites·Details
Порано во југославија се знаеше сега ништо не се знае https://t.co/cg27uQFKKy
11ReTweets100Favorites·Details
Петре оди да ти турам една https://t.co/OkY41uHY1t
17ReTweets57Favorites·Details
Продавам а-пе-ен 16ка 2400 денари пожелен е рт https://t.co/HioyS6AG6r
18ReTweets30Favorites·Details
Да не забораите да гласаате за кандидати што дете од мајка ќе украдат на претстојните избори
9ReTweets54Favorites·Details
Мирот увек започнува вака https://t.co/mBpiffLrv5
6ReTweets61Favorites·Details
Нека врне нека се наполнат реките и езерата само за себе гледате
7ReTweets52Favorites·Details
#неседесило награда на годината заминува во рацете на ⬇️ https://t.co/edi9xmtl51
10ReTweets40Favorites·Details
Појава е братов бе што разбирате вие https://t.co/Uh9lnehsdT
7ReTweets41Favorites·Details
Да даде господ да рикне и твитеров засекогаш а
7ReTweets39Favorites·Details
Ќе одам една недела во Маврово има ли некој да ми ги чува гулабите 7 дена ќе се раздужиме https://t.co/GeQhTWuvWW
7ReTweets39Favorites·Details
Колку не има онлајн што ќе бидеме утре на кутии
7ReTweets37Favorites·Details
Меме на годината https://t.co/V0UgO1I2dC
6ReTweets37Favorites·Details
Утре ќе му ѕвонам на јепир од друг број да го дупам дали бил на гласање
5ReTweets40Favorites·Details
Кирија 800€
Јадење 200€
Интернет 50 евра
Слободна 150 евра
Плата 1600€ https://t.co/hOBkFrXvJu
5ReTweets33Favorites·Details
Само поднапиен можам да функционирам во животот се друго е лага и измама
5ReTweets32Favorites·Details
Дизелот од утре 67.5 денари
6ReTweets28Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии