TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 14237   ( 580rd )
#followers: 6543   ( 434th )
Мамо ај испеглај ми го дуксерот Sheezick na Reezick, ќе одам во Котур на кафе со колеги од фирма https://t.co/nXdaMrbNJQ
8ReTweets74Favorites·Details
Еве да го погледнеме мислењето на Sara Kuma Liska sex instructor first lesson free и да привршуваме со емисијата https://t.co/H2Mptm8BaE
8ReTweets49Favorites·Details
Топ 6 сељачишта...
Редоследот не е битен

Кристиано Роналдо
Новак Џокович
Диего Коста
Пепе
Татко му на Новак
Никола Груевски
5ReTweets57Favorites·Details
Си требало да го пријавиш за сексуално вознемурување.
Срам го било, сељачиште. Он на тебе здраво https://t.co/Tmw3g2dsMG
7ReTweets46Favorites·Details
Крушево 💙 https://t.co/KApEg64RG7
1ReTweets40Favorites·Details
Некој да ме смени денес да лежи пред багери?
Морам да одам да лежам пред гробот на Гоце...
2ReTweets22Favorites·Details
Нека упише уште еден факултет. Што кур, а? https://t.co/LSDIO7vdrc
0ReTweets14Favorites·Details
@MilaShila9 Ајде и Елче Зелче ќе доаѓала. Се сменила од третата работа 👌
2ReTweets4Favorites·Details
Зарем? Секоја чест за газот на Туна. Пардон, голиот газ на Туна https://t.co/nbw47fu1ZS
0ReTweets9Favorites·Details
Многу е скапо во самопослуга бе дечки
0ReTweets8Favorites·Details
Што си правите ова зимско, сончево временце бе иритантни, зајадливи створења?
1ReTweets3Favorites·Details
Нема ништо поглупо од кретени со набрекнати шизо вени на челото, како урлаат навијачки песни на гробот на еден од најголемите револуционери на Македонија.
Така се чествува ликот и делото на еден деец само ако си од пештера излезен
1ReTweets2Favorites·Details
Ејјјј псс псс https://t.co/LsXuov6l5D
0ReTweets5Favorites·Details
Подржга мало хехехе.
Сепак пријави го во милиција
0ReTweets5Favorites·Details
Нека го вика некој Чомовски да го изгаси светлото во Торино https://t.co/K3THVU77oY
0ReTweets4Favorites·Details
@bigdzumbus Не барај работа од вакви друже, јас да ти кажам
0ReTweets2Favorites·Details
@bigdzumbus Оваа 35+ е бато. Отишол животот
0ReTweets2Favorites·Details
@Schiffer_PG14 Срам ми е да крадам
0ReTweets2Favorites·Details
@ZKardula Наликува малку :)
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Dobromircoldtrain202017
2Afus Alicrnmuskat9
3Karlitobigdzumbus4
4МилаШилаmilashila93
5Методија Белевскиmetodija692
6CEO of Typostypochief2
7Комесаротvlatkovasilj1
8RistoJpalanovpalanovristo1
9Др Арсланагићarslajemenibog1
10малиот кнез мишкинjakovfendu1