TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бети Буп @betyboop121
#reach: 18302   ( 508th )
#followers: 2084   ( 2157th )
- По што се разликуваат самовила и вештерка?
- По расположението.
8ReTweets50Favorites·Details
Ниту едно " извини " не ми го избришало памтењето, ниту едно "прости" не ми ги санирало раните...
Можеби затоа не ми значат ништо ...
8ReTweets36Favorites·Details
...со камењата од срушената доверба се гради тврдината околу срцето...
4ReTweets21Favorites·Details
Поштени и чесни луѓе има на секој ќош ,рече Господ и ја направи земјата округла
3ReTweets24Favorites·Details
@BirdOfLiverpool @MkdPece Лелеее јазикот машна ми се брза додека да ги кажам
0ReTweets2Favorites·Details
@Darius_696 Среќен 🥳
0ReTweets1Favorites·Details
@Namoitemaliot Среќен 🥳
0ReTweets1Favorites·Details
@Marko02081903 Среќен 🥳
0ReTweets1Favorites·Details
@Dilajla68441375 Среќен 🥳
0ReTweets1Favorites·Details
@denko_bt Нека е честито
0ReTweets0Favorites·Details
@asimeonovicc Среќен 🥳
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ја.Сbirdofliverpool1
2Навивачmkdpece1
3💥♈[email protected]🏹darius_6961
4Maccnamoitemaliot1
5Mozzy insta?denko_bt1
6Todor Aleksandrovmarko020819031
7Top Tandilajla684413751