TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 22848   ( 1094th )
#followers: 1946   ( 2243rd )
Здраво, Ја сум С, имам 35 години и ја кријам тетоважава од моите 🥴 https://t.co/0fDMgU3GXJ
7ReTweets153Favorites·Details
Да освежам мозок со книгава? Доста беа трилери, знам да прикријам убиство https://t.co/45e9VBd0r9
1ReTweets32Favorites·Details
Меморис на фб ми избаци слика кај што не бев ич добра а се трудев со последните сили да глумам пред децата дека сум океј . Секој чекор ми беше пребројан, секоја искачена скала - награда. Никогаш да не ми се повтори ☘️
0ReTweets35Favorites·Details
Најбитно во заљубувањето е да не ве држи повеќе од два-три часа
#Факт
0ReTweets29Favorites·Details
Ја видоа моите. Пола до душа али имаше 😲😲😲 се шкртала 😁😁
Мајче, де да не се соблечам 😆😆😆😆😆 https://t.co/jsmZ99cZFp
1ReTweets13Favorites·Details
Се осеќам валкано. Пуштив нозе и на инста 😲
0ReTweets15Favorites·Details
Остај ме тука! ❤️ https://t.co/QKrwyO13ru
1ReTweets3Favorites·Details
Анатомска дормео перница не можиш да ја свртиш од ладната страна. Една позиција има, ако ја свртиш обратно ништо од анатомското и ќе те боли врат, глава, рамо 😲
0ReTweets11Favorites·Details
Облеков фармерки после 3 недели у фустан. Точни ми се али денес ги носам и дури у септември пак. Ако ги одлепам вечер од мене... 🙄
0ReTweets12Favorites·Details
Премиер лигата спремна за триото од Ливерпул? ❤️❤️❤️
#YNWA #onceRedAlwaysRed https://t.co/XggYON3RiS
1ReTweets2Favorites·Details
Дрогата ја зимам пред да почнат жештините... https://t.co/d62A0q5Lx0
0ReTweets9Favorites·Details
1ReTweets6Favorites·Details
спијам гола , trust me i know the feeling 🫣
3ReTweets7Favorites·Details
@bejbiboy2 35 со 28 бива или ќе ме гонат? 😁
1ReTweets1Favorites·Details
@bejbiboy2 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
1ReTweets1Favorites·Details
Срце , читаш? https://t.co/0hnds1rJg2
0ReTweets8Favorites·Details
@KakoPaDaNe1 После развод имаме повеќе разговор отколку во брак. Децата се тие заради кои разговараме и мораме
0ReTweets4Favorites·Details
Проста е. Не е ни просто проширена
0ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Гуру де Коркаш™bejbiboy214
2Лилитlilith_1229
3KillBillkakopadane17
4ЏиМиj_i_m_m_ybe4
5ФИЌО 🐽fraerot4
6Накиро Куроvictor_iousme4
7andon.ru🔱🔱🔱andon_ru3
8Боли Болинголи Мбомбоugursuz_73
9Један од синова блудних . ♉️♉️ 🇲🇰 🇷🇸novica18923
10Зоран волокиНzorbital2