TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Bitna edna @bitnaedna
#reach: 25357   ( 1196th )
#followers: 2115   ( 1990rd )
Денот среќен да е
Бакнеж за почеток
Добро утро 🥰 https://t.co/ugWYvIL62F
8ReTweets61Favorites·Details
Кој се нема заљубено се има спасено.
0ReTweets19Favorites·Details
Многу е лошо кога забораваш колку вредиш што точно заслужуваш и што не заслужуваш.
2ReTweets9Favorites·Details
Кога сите не можат само таа може .....Жена.
0ReTweets6Favorites·Details
Ако не е јавно со држење за рака со СЕ.... ОДМИНИ МЕ.
0ReTweets3Favorites·Details
@Bigor49887049 А за џипови станови острови има ОК.
0ReTweets2Favorites·Details
Истите ликови ме заследуваат и одследуваат константно.... не знам како да го наречам овој феномен.
0ReTweets1Favorites·Details
@unitedforever08 Недај боже скриншот да се покаже ... недај боже
0ReTweets1Favorites·Details
@fraerot Си имам 😝
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1@Bigorbigor498870491
2ФИЌО 🐽fraerot1
3Кичеецотunitedforever081