TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Близнак @bliznaci123
#reach: 34442   ( 1167th )
#followers: 1086   ( 3712nd )
#1
И приновата им пркнала 😍😍😍
❤️❤️❤️

#ШтркотНаБандерата. https://t.co/HELhgdXEFN
16ReTweets84Favorites·Details
#2
Имам,, гостин"на работа 😍😊 https://t.co/6Vhky61maG
2ReTweets71Favorites·Details
#3
Уште едно ❤️❤️❤️ во комшилук. https://t.co/JgbRNQgCso
5ReTweets50Favorites·Details
#4
*Решив да се опијанам за првпат во животот... 🙈🙈🙈

#БезПовод https://t.co/LLMQqdUY3n
6ReTweets40Favorites·Details
#5
#ОнаКога се местиш за фотографирање 🙄 https://t.co/5hLMuMRpsz
4ReTweets34Favorites·Details
#6
*На човекот можеш со сила да му ги зафатиш рацете со работа, но не и мислите... 😏
8ReTweets22Favorites·Details
#7
Конечно ги ,, завршив" сите домашни... 🥰🥰🥰
#ЧеститкиЗаСите 🤗😘 https://t.co/3pXkp6iYMq
6ReTweets24Favorites·Details
#8
Има некој гладен ? 🤔 https://t.co/GNY7rgwMiB
2ReTweets36Favorites·Details
#9
*И тие се негови жители 🐍🐍😱

#ОхридскоЕзероДенес https://t.co/mn2GgWAqQn
3ReTweets31Favorites·Details
#10
@malerott Е не,политика ќе бистри како младите. Огледајте се на на ВОЈО 😚😂😂😂
2ReTweets34Favorites·Details
#12
*Се што ни треба е љубов. Но и малку чоколадо ... Не е штетно 😋 https://t.co/JeGhAiC3An
2ReTweets29Favorites·Details
#13
*Кога ќе ја најдеш љубовта, граби ја. Кога ќе се сетиш на спомените, чувај ги. Живеј го животот, еден е и краток е...
6ReTweets15Favorites·Details
#14
Дојдов малку на помош, на #Берба2020 😎

🍓🍓🍓 https://t.co/vXeAsTHMUk
3ReTweets20Favorites·Details
#15
*,, Темно е кога ништо не се гледа"!
Така да си знаете 😏🙈😂
#ПоследноДомашно😇
#СинНаМајка
3ReTweets14Favorites·Details
#16
- Многу луѓе ја губат малата радост која им ги полни срцата, надевајќи се на голема среќа.

#БидиСреќен 😉 https://t.co/hOLNtFTF8Z
4ReTweets11Favorites·Details
#17
Од пред 10 дена си барам да го искористам ланскиот одмор(8 дена) и мојот работодавач, денес 25.06 уште размислува кога да ме пушти на одмор. И капак на се ми кажа да не го замарам
со ,, глупости"!
СО ГЛУПОСТИ БЕ!!!😡😡😡

#ДојдеЖивот https://t.co/uObaU8cb4I
3ReTweets13Favorites·Details
#19
Се спрема невреме изгледа 🙄 https://t.co/1vA1BIgu1R
1ReTweets14Favorites·Details
#20
Каква вода плаќаме и каква вода пиеме во Скопје. 🤮🤮🤮

#ВодоводМизеријаСте https://t.co/YORIavic0P
3ReTweets10Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1⚡zoranveli⚡🤘zoranveli126
2Прекрасна 😇prekrasnavasic86
3Моќниот твитерџијаpower07_44
4🎸🎸Рокенрол Фирер 🎸 🎸 🤘zaumna_sila137
5Scarlett O'Harascarlett_o_529
6Мацкоfebruar196726
7Противизамprotivizam124
8Black_shadowblacksilhouett720
9Џеси Џејмсigor_barca16
10Даниелаingeingedani16