TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бони Топ @bonitopp
#reach: 134112   ( 5th )
#followers: 27028   ( 5th )
#1
Многу се смеам https://t.co/Yms7BmHpNO
39ReTweets204Favorites·Details
#2
У реду е госпожа, се извинуваме што имаме трошка емпатија за разлика од тебе. И да, Коби не е само 'што, одеднаш сите го сакате', туку жалосно е да умре на таков начин заедно со ќерка му ама што се разбираш ти, тука си онлајн да 'лепиш' плакати за партија.
22ReTweets238Favorites·Details
#3
Драги mamicki, зошто не ги пуштате децата на коледе? Се плашите да не имаат убаво детство или како?
25ReTweets153Favorites·Details
#4
Посебен круг во пеколот за сите оние газди што не им дозволуваат греење на своите вработени, како на пример Кам и Стокомак
24ReTweets136Favorites·Details
#5
Те боли глава?
- магнезиум
Те боли кичма?
- магнезиум
Те боли заб?
- магнезиум
Имаш реума?
- магнезиум
20ReTweets137Favorites·Details
#6
22ReTweets121Favorites·Details
#7
Е не може дотерани, скоцкани намирисани а чевлите неисчистени.
21ReTweets114Favorites·Details
#8
Луѓево или не знаат да користат банкомат или јас сум многу брза 🙄
16ReTweets127Favorites·Details
#9
Да се собереме сите ние што сме будни и да одиме на коледе кај Камчев
14ReTweets130Favorites·Details
#10
Кога ќе ја видиш комшиката од трети како фрла ѓубре од тераса https://t.co/ijGJ9UzfaF
20ReTweets101Favorites·Details
#11
Во 2020та посакувам да престанете да ги оговарате тие што заедно седите, јадете и пиете и се лигавите на тл :*
13ReTweets90Favorites·Details
#12
Од самопрогласени ебачи, еве сите жени со превртени матки шетаме
16ReTweets80Favorites·Details
#13
Не знам зошто ама на луѓе што нон стоп се фалат дека прават добрина не им верувам.
15ReTweets80Favorites·Details
#14
- Kazi dva
- Dva
- Da te ebam ja https://t.co/W1nIF9UheS
13ReTweets85Favorites·Details
#15
Чру стори https://t.co/qtqSKIyCwI
14ReTweets74Favorites·Details
#16
Немој со зборови, земи поголем чекан

~ јас како психијатар
17ReTweets60Favorites·Details
#17
Сѐ што ми треба е две недели одмор на планина, за да се рестартирам ми е.
14ReTweets68Favorites·Details
#18
Ќе се мачиш, ќе создадеш нешто во животот, ќе се почувствуваш среќен и задоволен за на крај да умреш на ваков начин. Тибам судбината.
7ReTweets88Favorites·Details
#19
Да, точно, си ја гледам својата работа, но секогаш кога има бичфајт ги читам сите 150 риплаи и фаќам сеир
9ReTweets80Favorites·Details
#20
Ми фалат оние долги прошетки на снег ❄
11ReTweets71Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1‏אֱלִישֶׁבַעdrndrnjarinja_37
2crvenokosata2eyeshadow24
3Букетbouqet10023
4Каршијакkarsijak20
5Џек ЛаГуардиа од Панчаревоpaparov19
6Пæцоpecethedarkword13
7Foxyanja_foxy11
8Таинственото детеtainstvenodete11
9баба зинетиcentraphor097
10Еј Брејgogiche6