TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Borjan Jovanovski 🇺🇦 @borjanjovanovsk
#reach: 38196   ( 123rd )
#followers: 13312   ( 76th )
Гоце би сакал коските да му ги однесат во некоја пристојна земја членка на ЕУ каде што светот навистина се разбира како поле за културен натпревар
31ReTweets60Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии