TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Гласна. @bosonogata
#reach: 41598   ( 451st )
#followers: 800   ( 5655th )
Важно правило:
Прво средете заби, па после купувајте скапа облека, чевли или телефон.
И за здравјето, и за изгледот подобро.
22ReTweets154Favorites·Details
Во Струмица Дебора де Лука, во Охрид Нина Јанева. Ако не ја гледате разликата, добре дојдовте во вмро.
22ReTweets38Favorites·Details
Како вмровец за еден ден мења мислење под партиска наредба, масло на платно.
5ReTweets16Favorites·Details
Унија на секташки. https://t.co/HhP47yDFu9
1ReTweets7Favorites·Details
@SendvicSoVegeta Дечкото во партијата на Филип Петровски беше некој помошник. За кафе варење.
0ReTweets6Favorites·Details
Каква лепотица е жена му на Премиерот.
0ReTweets3Favorites·Details
Лепчињава од Стокомак се врв. https://t.co/boOnN4G42Z
0ReTweets6Favorites·Details
@CandoGolemiot Се сеќаваш кога за заменичката амбасадорка на Британија збореа дека е жена му?
0ReTweets2Favorites·Details
Со ваква младина, нема зашто да се секираме. https://t.co/ox1GzYMchQ
0ReTweets2Favorites·Details
@Nepismen300 Не се исти приказни.
0ReTweets2Favorites·Details
Не простувам крај без да ме гледаш во очи.
0ReTweets2Favorites·Details
@p3rciva1 Супа од краставица 🤪
0ReTweets2Favorites·Details
#proud на @TamaraTodevska станува химна на женскиот отпор во Иран.
https://t.co/sSccLS9XAV
0ReTweets2Favorites·Details
На 17 мај поминаа 2 години. https://t.co/xer4D1GpkV
0ReTweets1Favorites·Details
@Stopareska @JumalaTuoni И Мерсиха Смаиловиќ од кај нас исто.
0ReTweets1Favorites·Details
@MajaSka Има уште на Буњаковец, во средината, купив пред 3 дена.
0ReTweets1Favorites·Details
Позитива на денот https://t.co/dY0G4S5PGR
0ReTweets1Favorites·Details
@hranetta @MajaSka Кој дел ти треба?
0ReTweets0Favorites·Details
@TamaraTodevska girl, be #Proud
Химна на женскиот отпор во Иран.

https://t.co/sSccLS9XAV
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1(Л)УТКАmajaska2
2Персивалp3rciva12
3Tamara Todevskatamaratodevska2
4хранетаhranetta1
5Astérixsendvicsovegeta1
6Катерина Стопареска 🇲🇰stopareska1
7ЖРТВА НА КАПИТАЛИЗМОТjumalatuoni1
8Цандо Големиотcandogolemiot1
9Контрашnepismen3001