TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Natasha @boychenn
#reach: 52147   ( 511st )
#followers: 12415   ( 89th )
#1
Негде прочитав дека на фудбалерите ќе им дале по 10К € за браво.
Тоа е супер ама нека им дадат бонуси и на докторите, пандемија е.
Ги мкнат од оддели кои немаат врска со инфективно затоа што нема кој да работи и не им плаќаат ништо. Физиотерапевти се борат на инфективно!
22ReTweets134Favorites·Details
#2
Ви мафтаме :) https://t.co/nVPrSqnokW
9ReTweets201Favorites·Details
#3
Кратка дефиниција за македонска циганска работа. https://t.co/sDCF2NgdgG
5ReTweets144Favorites·Details
#4
Го читам ова сабајле и толку се напнав што посакав да ми се случи за да можам бар сестра две да натепам со сталакот за инфузија дур ми се дерат "а слатко ти беше дур го правеше" за да не им текне на други да им се иживљаваат вака.
https://t.co/SmJNhAjXOi
18ReTweets70Favorites·Details
#5
Каде за Нова Година? https://t.co/0xQJAU6dWr
0ReTweets69Favorites·Details
#6
Поголем ефект ќе има ќотек ама па која сум јас да давам идеи. https://t.co/dJApLllFEg
6ReTweets50Favorites·Details
#7
Со Зиги демонстрираме како се нанесува ампула против надворешни паразити :)
https://t.co/vppSqasN7n
6ReTweets43Favorites·Details
#8
Златен кетонал инекција *наклон*
1ReTweets21Favorites·Details
#9
"Маче па ти се дрогираш" карактер :)
Се вдомува ✌ https://t.co/tnVA78CIQc
1ReTweets13Favorites·Details
#10
Таман се израдував не сум на работа викендов и доаѓам дома на Зиги окото бумбар... 😭
0ReTweets5Favorites·Details
#11
@RumShtangla @KatttP @legovski Ми фали Балет 😭😭😭
0ReTweets5Favorites·Details
#12
@dipling5 Тоа среќа ни до сеа не јадев.
0ReTweets2Favorites·Details
#13
@AntovSr Тоа ќе биде тешко ама ќе гледам да биде само во "специјални пригоди" :)
0ReTweets2Favorites·Details
#14
@dipling5 Многу лесно :)
0ReTweets2Favorites·Details
#15
@Mnemosynee_ @AntovSr Втф не 😁
0ReTweets1Favorites·Details
#16
@abajkov Не бе за болки у матка се боцкам :)
0ReTweets1Favorites·Details
#17
@geosinklinalno Депресија
0ReTweets1Favorites·Details
#18
@Gologazov Неам појма, ваљда се изгребал со играчка
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1diplingdipling52
2Ivo Antovantovsr2
3Мрмејдmnemosynee_1
4Aleksandar Bajkov 🔱abajkov1
5Водоотпорна водаgeosinklinalno1
6Герасим Гологазовgologazov1
7Ангелаrumshtangla1
8KatttP.katttp1
9Брадаlegovski1