TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

DCI Barnaby @bozhobozhovic
#reach: 0   ( 19066th )
#followers: 348   ( 10471st )
Ја ошуриле мајка ми 2000 денари + на сметка со овие сомнителни броеви +373 22 231 026.
Има ли чаре да не се исфрлат од сметката?
5ReTweets1Favorites·Details
Залог за кредит најверојатно.
Кој господин човече ! https://t.co/e8QAsHZAE7
1ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии