TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Среќичка @bufceto
#reach: 0   ( 25679th )
#followers: 97   ( 24318th )
@Marija206323 @ZafirovskaK Во недела не работи
0ReTweets0Favorites·Details
@Marija206323 @ZafirovskaK Ова мора да е нешто ново. Кога воведоа неработна недела не работеа. И тоа беше до скоро.
0ReTweets0Favorites·Details
@Marija206323 @ZafirovskaK Погледнав сега репертоар за октомври. Нема ништо во недела.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Marijamarija2063233
2ZafirovskaKzafirovskak3