TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Nevena @buzaroska
#reach: 1532   ( 1469th )
#followers: 1531   ( 3010rd )
@Roma92377181 @OpstinaKarpos Во план е 1-2 огромни згради со мн зеленило околу, тоа за нас дека пасеме трева. Ова неофицијално, таму нема ДУП и никако да се осмелат да го претстават нацртот, фалеше 1 глас да поминуваат ДУПови, на оваа седница имаа 4+ од Левица, така да следете не, конечно може ќе има снимка
1ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1РОМАroma923771811
2Opstina Karpos (Municipality of Karposh)opstinakarpos1