TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

@crnamaca2 @crnamaca2
#reach: 10019   ( 2923rd )
#followers: 1286   ( 3071st )
#1
Вака се вежба и релаксира. https://t.co/Imim1IzWqK
5ReTweets21Favorites·Details
#2
Ушлиња убави. https://t.co/MkFXI4XQyk
4ReTweets17Favorites·Details
#3
0ReTweets11Favorites·Details
#4
@Marija206323 На сите нив треба да им бидеме благодарни. Први се на удар и даваат огромни жртви.
0ReTweets7Favorites·Details
#5
@rnixn Кај ќе одат со пасошите, во Италија? 😊
1ReTweets3Favorites·Details
#6
@JaoPokojniToza @abajkov Не му е регистрирана колата.
1ReTweets2Favorites·Details
#7
@SkHornet Македонија е чудо. Што народ бевме. Ма фали метеор, но и тој не не сака.
0ReTweets4Favorites·Details
#8
@YokioTo Убавото детство ❤
1ReTweets1Favorites·Details
#9
@Hedera_Genus Не ги разборам луѓето што во овој момент се загрижени за некакви ускратени човекови права. Таквото размислување ќе не одведе во правец Италија2. Авторите на тие написи дали живеат на друга планета?
0ReTweets4Favorites·Details
#10
Утринско шетање низ парк. https://t.co/QXG2WpOxvJ
0ReTweets4Favorites·Details
#11
@Marija206323 @AnivaAniva Министерот наместо да се клацка со изјавите, едностсвно со декрет требаше да се забранат тие патувања, настани каде се собира поголема маса на луѓе, здрави контроли по аерофромо, гранични премини. Вака сами ја увезуваме коронста. Тој не зазема ниту еден цврст став.
0ReTweets3Favorites·Details
#12
@Shushmula Тонч.
0ReTweets3Favorites·Details
#13
@Emmyllija Не си ти за ТВОЈА, ама не си ни со сите. Изгледа сите ја извисиле, сега ќе блуе оган.
0ReTweets3Favorites·Details
#14
@juvesnake Само ваква будала може да напише вакво нешто. Што е поважно, да се одржат изборите или и ова малку народ што остана во Македонија да се зарази?
0ReTweets3Favorites·Details
#15
@IndijaMen1 Штом се издава значи не треба да се плати. Како ова порано не го знаев. Не е смешно, трагично е.
0ReTweets3Favorites·Details
#17
@StojkoMojov Се "гордеам" со ваков Врховен суд. Сите до еден треба да ги фрлат тогите и да престанат да работат по надворешни телефонски наредби.
0ReTweets2Favorites·Details
#18
@MilaShila9 ❤❤❤
0ReTweets2Favorites·Details
#19
Осамени во парк. https://t.co/LTXUaR3emE
0ReTweets2Favorites·Details
#20
@atortevski @pilula12 @Independent_234 Нема банкарска, а не па од Рамстор.
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Африканец бр.001shushmula15
2Виктор Стевичviktorstevich10
3Marijamarija2063238
4Џинџеротginger_man_mk7
5Нешоnesosk4
6Никсонrnixn4
7Кукуњавскаemmyllija4
8🎸🎸Рокенрол Фирер 🎸 🎸 🤘zaumna_sila13
9Ѓурѓаpilula122
10K a s l e r II ✍️ #Sedi Doma#indijamen12