TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

CRNOBELO.com @crnobelo
#reach: 10000   ( 826th )
#followers: 10334   ( 160rd )
⋮IWConnect го честита првиот академски час на ФИНКИ со поздравен говор https://t.co/382GAox5Vr
1ReTweets2Favorites·Details
Не можеш да си „гасер“ без патики од 300 евра, ни „паркаш“ без да локаш ко луд – Новите поделби меѓу младите носат дискриминација и неморал https://t.co/6nAEOH6QRQ
0ReTweets0Favorites·Details
Фани Хаџиева: „На 9 години ми дијагностицираа дијабетес тип 1, примав инсулин по неколкупати на ден, а сега имам пумпа“ https://t.co/ame5GB1MNZ
0ReTweets0Favorites·Details
Квиз: Колку ги помните сериите што ги гледавме во 2000-тите? https://t.co/yYVdZGIYRB
0ReTweets0Favorites·Details
По рецептот на баба: Како да подготвите вкусен ајвар во стан? https://t.co/Z0tAKM7cNR =
0ReTweets0Favorites·Details
Британската ИТ- компанија „Дамила“ официјално отвори нови модерни канцеларии во Скопје https://t.co/ZwnBlpN6GX
0ReTweets0Favorites·Details
Неговото прво и последно ѕвездено небо, прегратките со дечиња – Моменти од последниот концерт на Тоше Проески, пред 15 години (фото+видео) https://t.co/pqgr4rnXFo
0ReTweets0Favorites·Details
Христијан Проданов, „суперхеројот“ од нашите маратони: „Аквамен ми беше омилен, а дечињата ми се најголеми фанови“ https://t.co/dQGmtl6guE
0ReTweets0Favorites·Details
Стипендијата на ИутеКредит и Американ Колеџ – инвестиција во знаење и подобра иднина https://t.co/BBk8Ied0Jv
0ReTweets0Favorites·Details
Хилари Свонк за првпат бремена на 48 години - носи близнаци и го покажа трудничкото стомаче: „Ова е чудо“ https://t.co/gk2gRYe9go
0ReTweets0Favorites·Details
Нутриционистот и фитнес тренер Ивица Јанев: „Најлоша е комбинацијата од мезе и алкохол, диетите со нејадење го нарушуваат здравјето“ https://t.co/2GA3psrlhw
0ReTweets0Favorites·Details
Квиз на кој мажите паѓаат: Дали ги разликувате боите? https://t.co/BQlhowxll8
0ReTweets0Favorites·Details
10 години успешна приказна – ресторан Ла Тана го прослави својот јубилеј со незаборавна забава (фото+видео) https://t.co/30wgXZfdv5
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии