TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Hedonističen @crvenigjavolimk
#reach: 14504   ( 616th )
#followers: 1607   ( 2845th )
Го прочитаа транспарентов и почнаа да фрлаат со бакљи по деца и возрасни 🤭🤭 https://t.co/fJ4gMETL9l
29ReTweets93Favorites·Details
Само од сликава ги изгубив пола од мозочните ќелии а не па да седнам и да ја гледам “дебатава”. https://t.co/Pqujd6iUFd
15ReTweets83Favorites·Details
Нормално дека фемикаурките цмиздрат против Црквата а се усрани да писнат против Џамијата која е 1000 пати порепресивна врз жените. https://t.co/HJzCeCfQTG
15ReTweets51Favorites·Details
Ќе играме ли “погоди го етникумот”? https://t.co/Sv3lITK3PA
9ReTweets35Favorites·Details
Девојка што искача у Мош 🚩🚩🚩

Посвети се на себеси, царе.
7ReTweets22Favorites·Details
Смее ли вакa @BlazoElixir ? https://t.co/2kruxIkEgz
2ReTweets12Favorites·Details
100 пати е попривлечно ова од деколте и минич https://t.co/QKm66QAogs
1ReTweets13Favorites·Details
Еден е Вардар! https://t.co/NWxsPVApTv
1ReTweets11Favorites·Details
Ајде промена на Устав по хрватски модел, ОДМА!
2ReTweets6Favorites·Details
Ајде сите по еден глас за најкаурскиот но воедно и најубавиот сок - Газоза 😍😋 https://t.co/Btuwrktqhg
2ReTweets5Favorites·Details
Фала за преводот а? https://t.co/e3X0Oln6iO
0ReTweets11Favorites·Details
@buturipol2 @goran_230 Based and destabilisation pilled Toksi
2ReTweets2Favorites·Details
СЈХАХАХАХА смее ли ваква експертска прогноза? https://t.co/L07ul8bos2
1ReTweets6Favorites·Details
@FicoKu 🤬🤬🤬

Витезите ја бранат транџата што изрешета 3 деца и 3 наставници во Нешвил, биди така 🤬
1ReTweets5Favorites·Details
Уште се јадат ваксери против антиваксери 🤦🏼‍♂️
Друже пројде пред 2 години тој муабет, лабаво.
1ReTweets5Favorites·Details
Пушташ Алфа ТВ 15 секунди и те мава депресија од таков дефетизам и нихилизам. Ебаве рубљите и форинтите што ве финансираат.
1ReTweets4Favorites·Details
Глуп е каурот што ги прифаќа ама тоа е друг муабет. Каурот сака да биде понижуван https://t.co/roCnNYgiyB
0ReTweets7Favorites·Details
Не бе не ова не е можно :)))
Зборат како се бореле против империјата а ќе расејувале свое семе, практика што уопште не е империјалистичка 🤡🤡🤡🤡 https://t.co/34baP3gQ17
0ReTweets7Favorites·Details
@FicoKu @BlazoElixir @izrodoT Ќе му се скара Инес :)))
1ReTweets2Favorites·Details
@Srbak @Davorche2 Не се викаат фунти бе, тоа е британска валута. 🤣 Во македонскиот мислам дека нема соодветен збор, туку паунди. А сликава е веројатно првоаприлска финта, ќе останат без работа. Таму немаат човек под 200 pounds.
1ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Едвард Благoјчеblazoelixir12
27️⃣osmini_11
3daisy🌸jasjastisum7
4Tochka U 🇲🇰avalsiniarku5
5Ранко Методsrbak5
6Летечи фахманficoku5
7☜☆☞ Чиз™ ☜☆☞c4i7z5
8ꑭᑎỖ𝕣мα𝔫ꑭ Ataman i Dardanisëslavicnorman5
9Капетански Дневник🏴‍☠️blacktaurus75
10Ϲⲉⲣⲇⲁ̀ⲣѿ 🇾🇪🇸🇾🇱🇧🇵🇸🇧🇾🇦🇲🇮🇷🇰🇵🇻🇳🇪🇭serdar_martoloz4