TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

H. K. Mitev 🔚 @cyanide30349997
#reach: 70909   ( 148th )
#followers: 479   ( 8843rd )
На гробот на Гоце ги немаше ама кај терористите први се. https://t.co/VwtN6Ob5nX
63ReTweets241Favorites·Details
🚩Смрт за фашизмот - слобода за ЛАМБЕ https://t.co/Q8k4u2PPTh
41ReTweets206Favorites·Details
Слобода за Ламбе https://t.co/Q4YiRRfXY2
34ReTweets134Favorites·Details
Гемиџии со новиот член Ламбе https://t.co/Gxb37MkOpI
21ReTweets135Favorites·Details
Амар🇲🇰✊🇲🇰✊🇲🇰✊🇲🇰 https://t.co/Ef1JtCMqdV
26ReTweets80Favorites·Details
🚩Рама: идната западна Бугарија.
🚩Таче: хахахахаха https://t.co/HPm2ix5zU0
25ReTweets80Favorites·Details
Во македонскиот устав кој сака може да се пише.. Пишете ги и јапонците. https://t.co/hENhZiLFl2
22ReTweets87Favorites·Details
Историски зборови: Дизелот не е скап за сиромашните, тие немаат автомобили https://t.co/FVlqbK379W
22ReTweets83Favorites·Details
1.слика: Павле после беше пратеник(шмрка)
2.слика: Ламбе ќе го суделе.... https://t.co/e4eKlE8efw
19ReTweets46Favorites·Details
14ReTweets88Favorites·Details
Вечерва тази северџани како ќе навиваат за Македонија против Б'лгарија https://t.co/Y5NAhKug7b
15ReTweets61Favorites·Details
Најголемиот протест во последните 5 години го направи Левица.
Следен протест ќе падни владата.. 👌👌👌
13ReTweets73Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии