TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Натали @dajmunachovekot
#reach: 131933   ( 12th )
#followers: 11595   ( 98th )
#1
коа ќе видам позитивен човек шо сака на сите да им е убаво покрај него и да ги насмее знам дека му треба помош, таквиот од внатре нешо го јаде и сака другите да се чувствуваат онака како шо он не може. не мора да значи ама сепак
64ReTweets222Favorites·Details
#2
посакувам секој маж барем на еден ден да се претвори у жена и тоа баш оној ден коа неочекувано ќе добие, а нема да има влошка у ташна и ќе треба сама да качи куфер до петти спрат по скали плус сељак да ја замара дур оди на улица и да се удри у пајак, а вам жени среќен осми март🌹
50ReTweets225Favorites·Details
#3
од приказни кои никогаш не се случиле издвојуваме: https://t.co/VjHpZBIL6P
47ReTweets221Favorites·Details
#4
аааахахахаха https://t.co/fuc8wX5nEq
44ReTweets129Favorites·Details
#5
и ја сум имала комплекси и ниска самодоверба па не сум исмевала и потценувала други. има друг начин на лечење драги мои, пронајдете го
40ReTweets131Favorites·Details
#6
не можам да заспијам од шо се нервирам дека никад не влегов у такозвани твитер клан, па неговите членови да ми ги фејваат риплаите кај што исмејувам некој ради физички изглед дека сум снемала аргументи и толку ми дозволува IQ-то
34ReTweets137Favorites·Details
#7
колку се лесни машките аууу, еден поглед само, може и збор два и веќе сте у кревет. као ало бирај у која ќе влезеш јеботе цени си го
33ReTweets132Favorites·Details
#8
5 minutes into the netflix and chill and he gives you this look https://t.co/BcMJ8Xtr4T
34ReTweets119Favorites·Details
#9
ај ако не па четири години после смртта да се иде у пензија
37ReTweets107Favorites·Details
#10
тоа шо 90% од корисниците на ајфон викаат “ај подај ми го ајфонот” место мобилниот е исто со тоа шо студенти на фон викаат “еве на фон сум имам нешо работа” место на факс
24ReTweets135Favorites·Details
#11
облечи нешто подебело, ќе смрзнеш
ја: https://t.co/wLCcGianhw
25ReTweets110Favorites·Details
#12
dobro. be. na. so droga se. ovie od amc. https://t.co/AwnQQILomK
26ReTweets103Favorites·Details
#13
забодете ме на колец али и вмро и сдсм ти се исто срање. и д е н т и ч н о. мора да си болен у умот ако си страстен обожавател на било кој од овие. толку.
25ReTweets102Favorites·Details
#14
“џабе сеа се праи нешто, ја знаеме у средно каква грдотија беше”, па пер она за разлика од тебе го сменила тоа шо сакала кај неа, а ти си останал истото срање цел живот
25ReTweets98Favorites·Details
#15
droga, banani & bekir asani
25ReTweets98Favorites·Details
#16
12ReTweets127Favorites·Details
#17
ќе отворам свој сопствен студентски дом и нормално ќе се вика Натали пошо не е интересно со машко име пример “еве у Гоце/Стив сум малку”. нека биде “да да, вечер у Натали сум” да се дешава нешто бе
13ReTweets112Favorites·Details
#18
уште има фин и добар народ, којзнае колку си патат срцките😣
18ReTweets93Favorites·Details
#19
сакам срби пошо ставаат три прста
12ReTweets106Favorites·Details
#20
твитер награди за богати
23ReTweets64Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1осамено мечеris_klitoris17
2Секси сум сиmalosexystomace15
3Minominomkd13
4.rmfcmk13
5🎲🎰♠️♥️♦️♣️🎰🎲vmro_do_grop11
6Zarko Ristovskidecimalfawn421011
7Ненајаденact_a__fool10
8Joséfina 👑tetkatrende10
9Леголасvajldy9
10Shlummutz 💊😂👌🇲🇰mindinmotionmkd8