TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

FreeyourMind @dancer_ot
#reach: 0   ( 35540rd )
#followers: 59   ( 28642nd )
@Shisharka_ Ако имаат добар интернет да
0ReTweets1Favorites·Details
@Dzundzul @g0k1_sm0k1 @JasnaKoteska Врска нема, лош производ си земала нема врска со Нептун ... Земав фрижидер пред некое време, не ладеше како што треба, се јавив ми кажаа дали сакаме сервисер да го види или одма да ми го заменат и без никаков проблем го сменија .. сеттек ме малтретираа 2 години со сервиси и нишо
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Шишаркаshisharka_1
2❃Delfina❃dzundzul1
3💉 Горан 💉g0k1_sm0k11