TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Даре Џамбазасти @ddarxide
#reach: 0   ( 35325th )
#followers: 1396   ( 3124th )
Мојот нов аларм рингтон смс мејл уацааап вибер мибер и старо купујем нотификација
*добро утро 😁

https://t.co/vIOaCVy2d6
0ReTweets11Favorites·Details
@BrayanFich @Fingerprint83 Немој џек со кола да мешаш, за секоја чаша еден круг у пеколот подоле идеш 😂
0ReTweets4Favorites·Details
@p3rciva1 Ај уживај у свирка и земи си хотелче за 20 еур не се заебавај да возиш “пфф ене кај е” стајл
1ReTweets1Favorites·Details
@p3rciva1 Ја ќе ти пресметам у меѓувреме коло срече.. (и ја сакав твот да биде) 😂 https://t.co/vZ4gxJqOoe
1ReTweets1Favorites·Details
@Fingerprint83 @ChakNaOriz Ти си парадокс просто кажано, туку,,, шункана у сенгвичот увозна е или наша? 😄
0ReTweets3Favorites·Details
@andon_ru Сеа ќе се презаљубите еден В друг, го јадеш као Св. Андон баклава неизбежно
0ReTweets2Favorites·Details
@p3rciva1 @Gogiche Глеј да не пресисаш викенд напорен те чека
0ReTweets2Favorites·Details
@BrayanFich @Fingerprint83 Пиј само кока кола 😁
0ReTweets2Favorites·Details
@BrayanFich @Fingerprint83 А знаеш ли колку е неубаво во пеколот? 😁
0ReTweets2Favorites·Details
@Zaumna_sila1 Не се жениш, не пиеш више… 🤣 https://t.co/mDjYcIvg20
0ReTweets2Favorites·Details
Каков старт.. 😁 https://t.co/IZjOY6oKfd
0ReTweets2Favorites·Details
@CarnivoreOrMore @MrsUnkn20907730 @StevanoAna Тоа еднакво на попис 😁
0ReTweets2Favorites·Details
@andon_ru Доби од дома “СЕА И ЈА САКАМ” ?
0ReTweets1Favorites·Details
@p3rciva1 Шо така? Некој домашен спорт има?
0ReTweets1Favorites·Details
@BrayanFich @Fingerprint83 Земи коњак бадел ако така, исто е а поефтино 😁
0ReTweets1Favorites·Details
@Fingerprint83 @BrayanFich Искуството може да се најде на дното.. на флашата 😁
0ReTweets1Favorites·Details
@p3rciva1 Прашај го Џекот дали праам као шо треба, али чашата е бато перверзија за Џек 👏😁
0ReTweets1Favorites·Details
@p3rciva1 Не постои дупли, постои стандард и половинка 😁
0ReTweets1Favorites·Details
@p3rciva1 Не знам, ја увек порачувам стандард ајс-ти од дива мушмула и знаат дечките 😁
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Персивалp3rciva116
2Fich of Brayanbrayanfich6
3andon.ru🔱🔱🔱andon_ru2
4🎸🎸 Рокенрол Фирер 🎸 🎸 🤘zaumna_sila12
5Александарtr1k5ter2
6Патлак илити пиштолposlediknapik2
7💉Ej Brej💉gogiche1
8Dimidimiklada1
9MediumToRarecarnivoreormore1
10Карпаmrsunkn209077301