TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Безценна @deboraskunk
#reach: 71055   ( 219th )
#followers: 2672   ( 1493rd )
Да го видам уште Бајден со гребаницата на челото и да си легнам
24ReTweets268Favorites·Details
Веќе не го пукаат, сечат глави и ги ставаат у киселина https://t.co/1MDldbDDNH
22ReTweets81Favorites·Details
Посељачка вежба од оваа нема 😁 https://t.co/EcnBq5aRjH
15ReTweets97Favorites·Details
Нема посељачко од еленските рогови што ги ставате на колите
11ReTweets110Favorites·Details
Нормално дека ќе го учи да пука со пиштол, да не мислите Лего коцки ќе му купи и ќе ги спојуваат заедно...
13ReTweets101Favorites·Details
Ќе ја отвараат црната кутија? https://t.co/Ct9UfLbqAU
13ReTweets100Favorites·Details
Кажал колку вакцини ќе ни дадат https://t.co/Sk1QtEL1a9
14ReTweets71Favorites·Details
И викате дека работничката класа најмногу се манипулирала? https://t.co/N1obkdGbY6
12ReTweets73Favorites·Details
Шилегов: Никој не е над законот
ДУИ, Бучко, Мијалков и остала багра: https://t.co/7kU4vpnger
13ReTweets68Favorites·Details
Убаво би било некогаш да го осудите и говорот на омраза што секојдневно доаѓа од страна на Бугарија
11ReTweets65Favorites·Details
Има ли покаурско од тоа у зима да ставаш сокови и пива на тераса за да се ладат?
7ReTweets74Favorites·Details
Здравство хаос, образование такоџе, градов тоне у ѓубре, вакцини нема, ама они смислиле план Акција 21 против говор на омраза. Велам браво!
9ReTweets66Favorites·Details
Нема потреба од коментар https://t.co/l0RgV9p21t
9ReTweets60Favorites·Details
Денов го спасуваше само баклава https://t.co/2KhbJ3s5pM
4ReTweets71Favorites·Details
Ајдеее Бајден у CNN кажал да не му ја чепкаат американската жица
7ReTweets59Favorites·Details
Вака почна сѐ...#ОдличнаВест https://t.co/dYBn5XcKIY
10ReTweets48Favorites·Details
Па не мора ни часови да има, кој го интересира нешто ќе си види на Гугл https://t.co/G4e2be12tv
7ReTweets56Favorites·Details
Хахахахахахахахаххахахахахаххахахахахахахахахахаха https://t.co/VFprLLggo5
8ReTweets51Favorites·Details
Нашиве родители имале пофер и покултурен однос со комшии во однос на дружење, помагање и што е најбитно кога сме се карале како деца, не се мешале. Сега има страшен сељачизам и простотилук, поправете ме ако грешам
5ReTweets60Favorites·Details
Ќе дојде време и на државни празници ќе нѐ тепа полиција 😁
9ReTweets41Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1marmarmd_marmar14
2Кичеецотunitedforever088
3Грегорич Пекmarsedonec7
4Kibble Dkibbled97
5Алексисmitkohondrija7
6Kristinakristinna_vel5
7Царевата Ќеркаcarevata_kerka5
8Batakojabatakoja5
9Мартианmartianfrommkd4
10Капетански Дневник☠blacktaurus73