TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дениција @denicijaaa
#reach: 17663   ( 531st )
#followers: 4676   ( 778th )
Осмомартовска #сексисреда 🌹 https://t.co/8YPMm9bAje
23ReTweets1824Favorites·Details
Скоцкан понеделник https://t.co/gqbZDeo050
6ReTweets175Favorites·Details
Мажи, толку ли е тешко? https://t.co/BSTfyMJ9YR
10ReTweets87Favorites·Details
Ти се јавува после сто години и прашува што има ново...Друже, премини на главното, кажи што ти треба.😘
6ReTweets62Favorites·Details
Ќе ти пише „ми фалиш“, а Петре М. Андреевски еднаш напиша:
„ништо не е повидливо од твојата трага
пред мене и зад мене, со мене и во мене“
6ReTweets28Favorites·Details
Синоќа славевме роденден на маж ми @batozile ❤️
Од убавини да не куртулиш, бејб! https://t.co/DAN0SvdB6f
1ReTweets12Favorites·Details
Колегата и неговите совети🥲 https://t.co/fQrAbhPN2D
0ReTweets13Favorites·Details
Се маскирав во ангел👼
0ReTweets12Favorites·Details
Гушкање и денот одма подобар.
0ReTweets12Favorites·Details
Некој магичен напиток за да ми помине настинкава, на пример...🙂
0ReTweets11Favorites·Details
Падна ангелот ваа вечер https://t.co/In0OFAWsDX
0ReTweets10Favorites·Details
Цела светкам уффф
0ReTweets5Favorites·Details
Dobrodošao u klub
0ReTweets5Favorites·Details
Со @batozile вака разговараме за битни работи https://t.co/AChz5lPxV6
0ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Herr Жиле од Долно Дупени 🇲🇰batozile4
2Бурекivoapostolovski2
3Електраelektraska1
4иницијал Дdd_oneandonly1
5The Black Listtheblacklistmkd1
6Јонче®deteodulica1
7ЅВЕЗДА💫theredhair41