TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

deni_sum_jas @denilazeski
#reach: 16811   ( 1545th )
#followers: 410   ( 9716th )
Сакате да поседувате една од овие убавици, Порше Панамера или Порше Панамера Хибрид?!
Се што треба да направите:
- ритвит
- фејв
- напишете во коментар Порше Панамера или Порше Панамера Хибрид во зависност од моделот што го посакувате.
Добитниците ќе ги објавам на 31 ноември. https://t.co/VaCzlybhQ1
16ReTweets33Favorites·Details
Глумацов дебил, со своите 809 дебилчиња!
Па уште и самоуверен. Експерт за се, ама само на ФБ. https://t.co/YNtxqEzihe
5ReTweets56Favorites·Details
Елиф Елмас, Енис Барди, Џани Алијоски. https://t.co/wUmpoAnxZD
5ReTweets25Favorites·Details
0ReTweets2Favorites·Details
@SendvicSoVegeta И ја имав таков пешкир😁
0ReTweets2Favorites·Details
Го купивте ли дипот? https://t.co/9DUElt7qr8
0ReTweets1Favorites·Details
Спореди со денешниве. https://t.co/cfAYEoeKDe
0ReTweets1Favorites·Details
@CryptoVesti Спремете се наскоро и за бр.8
0ReTweets1Favorites·Details
@Samosvesen 🚀😁
0ReTweets1Favorites·Details
@SendvicSoVegeta Ко змија нозе се крие информацијава.
0ReTweets1Favorites·Details
@SendvicSoVegeta Зимата доаѓа.
0ReTweets1Favorites·Details
@100deutschemark Тоа Ѕ-то место Т, намерно или?
0ReTweets1Favorites·Details
@Samosvesen BTC bear market is officialy started. Altcoins should blast.
0ReTweets0Favorites·Details
@Magnetolicious Заврши сезоната за него😁
0ReTweets0Favorites·Details
… и тоа за џабе пари… https://t.co/yKbUj4JBzZ
0ReTweets0Favorites·Details
@Andov_S АПП.
0ReTweets0Favorites·Details
Прашање е што бара дете од таа возраст на политички протести каде е присутно насилство, во случајов од бараби платени од Вучиќ?! https://t.co/bGk4vwvMbf
0ReTweets0Favorites·Details
@posleDIKnaPIK Во многу држави во ЕУ цената за 750 е околу 5е. Поголема количина помала цена за кг. Се друго е блаблабла.
0ReTweets0Favorites·Details
@CryptoStefTA Глеј го видеово, можеби ќе се пронајдеш...)
https://t.co/kkTRLR3LHS
0ReTweets0Favorites·Details
@CryptoStefTA Гледај го видеото па коментирај.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Astérixsendvicsovegeta3
2CryptoStefcryptostefta3
3Брокерчиштеsamosvesen2
4prostmoderenmagnetolicious1
5Benny Lavaandov_s1
6Крипто Вести / Crypto Newscryptovesti1
7Патлак илити пиштолposlediknapik1
8100Marki100deutschemark1