TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 855   ( 1939th )
#followers: 858   ( 5327th )
Сакам мажи кои се убави и се апсолутно свесни за тоа, а кога ќе им кажеш отворено, знаат дури и да се зацрвенат. Зошто побогу тоа курчењето кај повеќето?
2ReTweets7Favorites·Details
@shlapatalo Жени смее? 😋 Кај баш сеа кога почнав на нова работа. Ако не одам у петок, ќе дојдам.
0ReTweets1Favorites·Details
@asimilacija Поважна му е кариерата, отколку децата. Ич да не те мачи 😋
0ReTweets1Favorites·Details
@asimilacija М...да 😂 ептеМ
0ReTweets1Favorites·Details
@eftelijanamajka Песната одлична, ама цркнавме од смеење на преводот на името на филмот, небопад ...
0ReTweets1Favorites·Details
Од смешките за денес издвојуваме: учиме кодирање за почетници и отвораме фолдери. Вели, зошто овој срамотен збор стои тука? Пишува Fax 😂
0ReTweets1Favorites·Details
Pleasantly surprised by #OliviaWilde. Mastermind almost like #DavidLynch. The sex scenes with #HarryStyles are just the sugar coating #DontWorryDarlingspoilers
0ReTweets1Favorites·Details
@magn3to0 Ти текнало здраво да се храниш 😂
0ReTweets1Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
@magn3to0 Има една финта за да продужиш да јадеш у Тетекс. Сликај се легнат за на стори 😋
0ReTweets1Favorites·Details
@Strastniot Си требал да тркнеш до Турција. Ќе си стаеше и такви и такви за истите пари 😋
0ReTweets1Favorites·Details
@Strastniot Помалку боли цицки да стаиш 😋 ама тебе изглеа после дупењево у коска за зуби, свеедно ти е 😋
0ReTweets1Favorites·Details
@colombiodmk1 Yep. The one that got away 🤣 but karma is a bitch. She's paying him back right about now.
0ReTweets0Favorites·Details
A tutti manca qualcosa, persino all'infinito manca la fine (cit.)
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Magneto 🧲magn3to04
2b®️gasimilacija2
3Дечкото со јамболијатаstrastniot2
4Шлапаталоshlapatalo1
5Εφτελιαeftelijanamajka1
6Шербетcolombiodmk11