TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Јонче® @deteodulica
#reach: 12120   ( 656th )
#followers: 826   ( 5578th )
Ја после 5-6 вина за стара нова година... https://t.co/jM1sis5WJK
14ReTweets90Favorites·Details
Абе комуњари!!!!
Нели 2100?!
Мајку ви лоповска!!!! https://t.co/HqcWKAextn
12ReTweets61Favorites·Details
А одговорност???
Или на пролет пак ќе ги гласате? https://t.co/VIgW5Irauy
16ReTweets28Favorites·Details
На канта пазар сум, што да ѝ купам на љубената за кристмас? https://t.co/lbUzO1vUhY
6ReTweets42Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии