TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Свеж воздух @di6idlab0k0
#reach: 42484   ( 801st )
#followers: 1944   ( 1949th )
#1
Вие што трениравте карате, ве нападнаа ли?
21ReTweets131Favorites·Details
#2
Блеска ❤ https://t.co/8a6JIMxgLO
6ReTweets50Favorites·Details
#3
-Кај живееш?
-У Шишево ти?
-Ја у бокалов.
10ReTweets38Favorites·Details
#4
Добра ноќ https://t.co/V5RONwIx0m
2ReTweets45Favorites·Details
#5
Убавиот збор железни врати отвара https://t.co/TDpPGSxQ3f
6ReTweets22Favorites·Details
#6
Со добар мачор секој месец е февруари.
5ReTweets22Favorites·Details
#7
Името соодветно на состојбата https://t.co/4EYsuZOOE9
1ReTweets33Favorites·Details
#8
Добродојде февруари 🥰 https://t.co/rfJ5C7GWQb
4ReTweets22Favorites·Details
#9
Некои луѓе не се свесни дека немаат доволно пуканки за филмот во кој се влезени
5ReTweets17Favorites·Details
#10
Сортата е вечна ❤ https://t.co/eccSFMsvzh
3ReTweets20Favorites·Details
#11
Нови ми се чашите, вискито е 23 години старо. https://t.co/PS4zTomSdB
0ReTweets28Favorites·Details
#12
5ReTweets11Favorites·Details
#13
Јас кога бев мал во школото немаше обезбедување. Чистачките беа закон!
3ReTweets13Favorites·Details
#14
Атиџе ќе си освои оскар, вие пак купувајте станови во центар.
1ReTweets19Favorites·Details
#15
Барам сериозни дечки за да заѕвониме по куќи и да бегаме
2ReTweets15Favorites·Details
#16
Колку години имаш ?
- 40 !
Звучи како температура,
- Да, ама температура кога ќе те легне 3 дена од кревет не можеш да станеш.
0ReTweets21Favorites·Details
#17
Качи се , дома сум https://t.co/GmLWS1TSQO
0ReTweets21Favorites·Details
#18
Ако ви е истечена личната карта, истечен пасошот, и во меѓувреме од МВР немаат обрасци за соодветна замена, прашајте во ДИК дали ќе може да гласате со Рамстор картичка.
0ReTweets21Favorites·Details
#19
Викнав тројца Кинези на помош за плоча ставање. Додека да и донесам по една ракија да се напијат они дигнале уште два спрата.
2ReTweets12Favorites·Details
#20
Кога сме кај селфито 😁😁😁 https://t.co/6xlZRginmR
1ReTweets14Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Annahindig05alpha8
2Elenatikvazelena6
3Caledonia1red2yellow3blu6
4Букетbouqet1004
5Sarcastic Bananabanankata4
6ln(a)ellenadsk4
7🕳Кроко🕳donroko13
8Dream Housedreamhouse993
9Тања Каракамишева Tanja Karakamishevatkarakamisheva3
10Lile Pile🐤pilelile3