TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Arabella 🌻 @dolcemaeretica
#reach: - -
#followers: - -
#1
Оваа прекраснотија ќе биде најмладата премиерка во светот (34), а инаку е среќна и горда ќерка на истополов пар, а сепак самата мажена во стрејт брак со дете. Хомофобичните бумери низ цел свет на апарати. 😂
Скандинавија е посебен универзум! 😭❤️ https://t.co/SEt2GR3hew
56ReTweets334Favorites·Details
#2
Не знам уште колку нови години да поминат, пак нема да сфатам каков ќеф им прават петардите на луѓе на било која возраст. Као немаш ни визуелен ефект ни ништо, само ја фрлаш и пука, вадиш памет на луѓе и животни, а можеш и да се осакатиш... wtf is wrong with ppl 🙄
38ReTweets166Favorites·Details
#3
Па кој друг од мк твитер би придонел на срамното одбројување девојче да наполни 18 и нејзино плукање и шејмање, ако не вмро-конзерво-христијанската секта? Нека трепка за кога ќе лаат пак дека геј правата се тие што ќе довеле до прифаќање педофилија. https://t.co/r3Q8yNhVZU
28ReTweets113Favorites·Details
#4
Slavorum foodporn aesthetics 😎 https://t.co/JWjbJ6zqvd
21ReTweets116Favorites·Details
#5
Cena imbox samo za ozbilni https://t.co/Jvk8UkfRXF
25ReTweets104Favorites·Details
#8
That's called Stockholm syndrome, smh 🙄 https://t.co/P4RNo2Zd8f
16ReTweets91Favorites·Details
#10
Спасе (25).
Православен патриот, десничар.
Жена со прст нема допрено, ама опседнат е со биолошки саат на жените и тоа што прават со своите матки, живот, години.
Фетуси/бебиња му се светост, ама ко ќе пркнат - на сѐ вообичаено ко за дете или тинејџер, муабетот е „не се тепани“... https://t.co/MfaXq13njS
14ReTweets90Favorites·Details
#11
*insert што било освен бомбоклат* https://t.co/KBLkZ3qlGC
2ReTweets116Favorites·Details
#12
Не прифаќам ничие „неможам“ и „неможев“ зашто знам дека двете се пишуваат одделно. https://t.co/axVNYa0LYC
11ReTweets86Favorites·Details
#13
Да беше протест за име, контрапарада за семејни вредности со попови на чело, хулигански собир на кои се урла „смрт за шиптари“ - гарант сељаков со свое дете би се гордеел да излезе од школо. Ама тие што излагаат за образование и загадување се копиљаци, кецаши, пропалици. ... https://t.co/TYfYNnBfJK
12ReTweets81Favorites·Details
#15
Фиромски идни родители starter pack 🤦‍♀️ :( https://t.co/aSmopRUbE1
8ReTweets87Favorites·Details
#17
Самопочитта пред стравопочитта. Секогаш.
14ReTweets56Favorites·Details
#20
Колку е само пресмешна дебилна традиција ко почеток на опресивен брак со семејно насилство, еве не можеме да се соземеме од смеење https://t.co/K0TGltKSen
11ReTweets62Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ǝsɹǝʌıu∩ ǝɥ⊥ uı ʞɔıᴚ ʇsǝʞɔıᴚ ǝɥ⊥rick_san4ez_3rd29
2Sweet but doesn't eatnevroticna23
3Astrid Eira 🦇eerieeira22
4Цане од Злести6inchdic22
5Starman ★barifloyd18
6awesome blossom ❄horridchildd17
7Tiggy Ressa 🐯darksoulx9x16
8daddy мразtojcrnio11
9небесно пиленцеnin_ciu10
10перфектно мртовkjesazagjubre10