TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

‏אֱלִישֶׁבַעДрамолетка @drndrnjarinja7
#reach: 84446   ( 246th )
#followers: 7638   ( 301st )
#1
Освен партија што те има вработено, што друго имаш постигнато во животот?
24ReTweets128Favorites·Details
#2
Овие три нешта не идат заедно. Не ме прашувајте од каде знам. https://t.co/3TTY0UBmw0
6ReTweets179Favorites·Details
#3
Знаеме. Во рок од пет месеци, три пати бев интубирана. Ви благодарам на разбирањето и соработката.
Носете маски се да ви е... https://t.co/g8ZpgSBMPu
17ReTweets68Favorites·Details
#4
Ја би цел медицински персонал да оди на колективен одмор и ебете се. Ајт.
9ReTweets91Favorites·Details
#5
Караџовски и Чепреганов само за вас, луѓенцааааа. ✌️❤️
10ReTweets84Favorites·Details
#6
Љубов е кога го сакаш и такво, загадено, заразено и валкано.
Скопје ❤️ https://t.co/jiDYJ4CuXJ
11ReTweets74Favorites·Details
#7
Умоболни ли сте, мајко мори мила. :))))))
Деца од градинка ви ги правеа спотовите?
Греота. https://t.co/SUDIHr1cIT
9ReTweets69Favorites·Details
#8
Дали ако му ставам перница на глава и седнам, ќе престане да хрчи?
#прашањекоемемачи
4ReTweets83Favorites·Details
#9
Значи, маж со сини очи, убави заби и добар гз, ја завршил цела работа.😍
*жива среќа што маж ми, нема твитер, да ми ги чита глупостите.🤪
5ReTweets79Favorites·Details
#10
Заборавив да ви се пофалам, дека сум можела 23 години да истрпам некого. Бобобоо.. 🥳
Борачка пензија заслужувам.
1ReTweets86Favorites·Details
#11
Од сите ебачи, времево најдобро ме ебе.
8ReTweets59Favorites·Details
#13
И после зошто не го сакаш?
Гад!!!!! https://t.co/FVcYDriywa
9ReTweets55Favorites·Details
#14
Скопје гори, Инфективна го гаси.
8ReTweets57Favorites·Details
#15
Љубов во време на Ковид-19.💕 https://t.co/k475M6Ab4G
9ReTweets51Favorites·Details
#17
Малку се тро така високи, ама па што знам. https://t.co/FyDdHnLqpJ
1ReTweets74Favorites·Details
#19
Се моли Град Скопје од тие бетонските огради, да стави и кај Александар Палас, јер на две пуни си вртат полукруг, па после љетиф на кров.
7ReTweets54Favorites·Details
#20
Има историја во сокаците со калдрма. https://t.co/OCaPJzgxqR
6ReTweets51Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Kibble Dkibbled9256
2Нусеblt0lcanka96
3Wednesdaybonitopp85
4Букетbouqet10084
5Игор Перковскиigorperkovski79
6Професор Цветковиќtome_corner67
7Kristinakristinna_vel66
8ќελαβqelav49
9Мутелаlimuntabiet45
10Εφτελιαeftelijanamajka44