TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Две Ѕвезди @dvezvezdi1
#reach: 96123   ( 89th )
#followers: 1786   ( 2288th )
Овој истиов поминуваше патарини без да плати,а сега се бори за некои права.🛑
Утре овој истиот ќе се бори повторно против полиција и војска.🚨
Нели ќе го заборавиме минатото со војната,како кога вака фрлаат бензин на жарот?
Бранителите и нивните семејства се понижени скроз!
🆘️ https://t.co/SGeuWh8DHO
88ReTweets214Favorites·Details
Имате интернет или се правите дека не гледате?!
Ајде на работа уште еден со рампи и флешери...
Пукајте му казни!
🚨🆘️🚨🆘️🚨🆘️ https://t.co/2aZk5byqL0
96ReTweets154Favorites·Details
"Во Чаир ви се ебат сестрите" и "Уби заколи да Саздо не постои".
Ова е за крајна осуда и мора ама мора институциите да превземат!🚨🚨🚨
Повторно слики од девојки сега ќе се дигнат невладините?!🆘️
Пс: Извини Саздо почивај во мир.🙏 https://t.co/TnrESQTMqJ
71ReTweets119Favorites·Details
Убав ден ви посакувам со нов рекорд од 300km/h и ништо од возење под 250km/h...
Мислам дека е време да си вадиме посебни дозволи за излез на автопат...
🚨🆘️🚨🆘️🚨🆘️
Има пилот во авионот?☠ https://t.co/ys8mY0Z4iG
61ReTweets147Favorites·Details
Јас мислев докторирал...
Вакви видеа објавувам за сите што имате платено казни за маска на неправедност.
🆘️🚨🆘️🚨 https://t.co/yQqL18jhCn
66ReTweets126Favorites·Details
Ќе ве замолам сите да обратите внимание на ова и прочитајте!
МВР под итно да се помогне на оваа жена и притвор за "мажот.
🚨🆘️🚨🆘️🚨🆘️🚨🆘️ https://t.co/0oKc0Y2Ln1
70ReTweets97Favorites·Details
НИКОБ веднаш ама веднаш да утврди дали лицето кое фрлаше камења и предмети е вработено во нивната агенција и да го санкционира ако тоа е така!
🆘️🆘️🆘️🆘️🆘️🆘️🆘️🆘️🆘️🆘️🆘️ https://t.co/ABtNxmO9nF
76ReTweets172Favorites·Details
Уште еднаш покажавте дека имаме НЕСПОСОБЕН систем.
Дека ситемот на политиката е над законот.🚨
Дека законот за едни е мајка за други маќеа.🛑
Дека маќеата секогаш казнуваше.👤
МЕРКИТЕ ЗА КОВИД НЕ ВАЖАТ ЗА СИТЕ!
Со ова ни кажувате да се иселиме ли?🆘️🆘️🆘️
#ДвојниАршини https://t.co/EEzw4D88Pn
53ReTweets115Favorites·Details
Да ви е срам и арам!😡
5 невини деца!
5 фамилии до денес ги мачите,ги потсетувате на болните рани!
ДРЖАВЧЕ,ОВА ЛИ ГО ЗАСЛУЖИЈА?!🆘️
Господ сите да ве казни.🙏 https://t.co/jAb5TruTJy
49ReTweets146Favorites·Details
Калаши и пиштоли...
Повторно и повторно.
Ајде служби вие сте на ред?!
🆘️🚨🆘️🚨🆘️🚨 https://t.co/G8CI92mZ4I
55ReTweets93Favorites·Details
Да сум овој со оделово и црвенава вратоврска,ќе напуштам студио ќе отидам дома и под ќебе ќе си пишувам оставка...😭🤮
Погледнете и жалете!🧐 https://t.co/YKwNY5iH1c
49ReTweets109Favorites·Details
Епа пилиња,јас кога ги објавувам ТикТокерите мислам на ова⬇️...
Иначе добив инфо дека ова го направил еден ТикТокер,кој го имам објавено,ама некој има превез на очите!!!
🆘️🆘️🆘️🚨🚨🚨 https://t.co/azFE6M4amK
47ReTweets112Favorites·Details
Подетално нема што да кажам...
Петочки не работите "јер" иде викенд?!
🆘️🚨🆘️🚨🆘️🚨🆘️🚨
Лулзим Исени пишува ако не ви се чита .🧐😕 https://t.co/nsvUYF5hLn
52ReTweets65Favorites·Details
Коли,пиштоли,пари кажи маче што те пали?!
302km/h ама на слика не се важи,следен пат сними се.🤮
🆘️🚨🆘️🚨🆘️🚨
Викнете го,не се срамете па макар и да не го казните...✌ https://t.co/JDedpEOHVw
46ReTweets89Favorites·Details
ОДГОВОРНОСТ за тие што ги пуштија полициските службеници БЕЗ ШЛЕМ,во прв ред !
Дали тие лица се луѓе или ?!
🆘️🆘️🆘️🆘️🆘️🆘️🆘️
🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨
Министерот да превземе мерки веднаш! https://t.co/SjrkhEUuP5
67ReTweets176Favorites·Details
И повторно борба со кучиња во Тетово....
Ќе бидам упорен додека не се освести некој што прават.
🆘️🚨🆘️🚨🆘️🚨 https://t.co/ZYD4CG48kY
39ReTweets86Favorites·Details
Повторно борба со кучиња од Тетово..
Како може од ова да заработувате,па и да храните со живи меса изложувате на тортура невини животни?!
🆘️🚨🆘️🚨🆘️🚨🆘️🚨 https://t.co/WIkfPJekUg
40ReTweets66Favorites·Details
При вакво возење,па и уште со децата внатре?!
🆘️🚨🆘️🚨🆘️🚨🆘️
Да ги воспитуваме синовите,ќерките или двете?! https://t.co/3FAvaCXArK
37ReTweets73Favorites·Details
Прашања без одг.:
1.Каде бил цело време?
2.Има симптоми,а зашто не правел тест и се пријавил одма?
3.Случајно ТВ екипа на лице место?
4.Како стигнал до суд без да биде стопиран од полиција?!
5.Како останува решението за куќен притвор,а зашто не притвор?
6.КОГО ПРАВИТЕ МАЈМУНИ?
27ReTweets114Favorites·Details
Тато го воспитува синчето вака⬇️
После "Цацко" ви е крив кога ќе порасне и прекршува закони...
🆘️🆘️🆘️🆘️🆘️🆘️
ОВА Е ТОТАЛНО НЕПРАВИЛНО.
МВР🚨 викнете го родителот на разговор! https://t.co/sUChUuZNZA
31ReTweets64Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Костадин Костадиновkostadinkosta12
2tantelastarmarsovec2
3𝔸𝕟𝕕𝕣𝕖𝕛 𝟝𝕘anevski_2
44️⃣2️⃣forty_tw02
5ашеashe_wdc2
6Пајонецpajoneco2
7Администраторотkarantin192
8Мојсоскаmojsoskata1
9БаБаРоГ ///////////lepcesosalamce1
10Bojan Maricikbojan_maricikj1