TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Лева @e_soleva
#reach: 11700   ( 717th )
#followers: 6339   ( 459th )
- Бабо, ама не ми е ладно!
- Море нагрни го ова, че изѕемниш! https://t.co/Egq02peT47
7ReTweets46Favorites·Details
> jedva istrcuva 7km
> googla kako da se prijavi na polumaraton… https://t.co/sv88DZMx5T
0ReTweets11Favorites·Details
За self destruction се потребни двајца.
1ReTweets7Favorites·Details
јас, коа треба да побарам помош за форматирање ПиСи, после 45 минутен говор за биѓавање стронг, индепендент енд тек сејви… https://t.co/RjfwpRuCP5
1ReTweets4Favorites·Details
Рекламата за стоби флипс “бевме со тебе коа…” https://t.co/QYQeIV0Ho4
1ReTweets4Favorites·Details
Пак морбили…
Нема, тоа е, дур не искочи вакцина против идиотизам, ќе си патиме…
1ReTweets4Favorites·Details
грешев…
1ReTweets1Favorites·Details
Шо сеа, пак глуп ден?!
0ReTweets5Favorites·Details
требаше да биде recovery day али Лена набута две чоколокумчиња в муцки и садќемо да трќимоооо
0ReTweets4Favorites·Details
projdov pokraj Che, site ve vidov, ubai ste
0ReTweets4Favorites·Details
Во тебе има два волка. Едниот е на висина на задачата, другиот праи срања и ги продава као big deal 🫠 https://t.co/CUaKdloU2w
0ReTweets4Favorites·Details
bidna, drygari, mi letna prstot, ne bev jas - samoto se prijavi 🫣 https://t.co/Yu5wy96xKb
0ReTweets4Favorites·Details
Тоа што многу зборувам не значи дека сакам и да слушам некој што многу зборува!
Nма разлика...
0ReTweets4Favorites·Details
Протеински лебови, што у основа не се ни протеински, ни лебови...махери сме за глупости значи.
0ReTweets3Favorites·Details
три кафиња за саат време, бачко…. ќе треба да истрчам до универзална и назад за да престанам да зујам. Why am I the way I am…
0ReTweets2Favorites·Details
Само пенливо вино сум имала дома. Сигурно таму некој има повод за частење…
0ReTweets2Favorites·Details
“Наѕад била зимата” шо би рекла баба ми
0ReTweets2Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
немав ентузијазам ни за твитање денес, а таман влегов у шемата за највлијателна бескориска твитерџика над 33г.
0ReTweets1Favorites·Details
@Shushmula знаев!! Од арно да не се куртули! ❤️
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1🔊shushmula3
2Јане Стефановstefanovjane2
3Imprintotpecatok2
4Гнаса гнасосанаjust_evil_dude2
52 Vines in a Trenchcoatevilgrouse1
6Ѕвездениот шерифaleks2x1
7Berzerkercallmeberzerker1