TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Илузиониста @elilusionista25
#reach: 80181   ( 112nd )
#followers: 1071   ( 4009th )
Choose Your Fighter https://t.co/YEia6mwIXP
34ReTweets148Favorites·Details
Господинот Илче не се сеќава дека бил на власт до 2017та #ФакториРесет https://t.co/t1FmylyTH9
24ReTweets63Favorites·Details
Моќникот мисли дека имаме меморија на риба https://t.co/s0UMxxJi6T
22ReTweets64Favorites·Details
Па зошто тогаш во емисијата учествуваш преку зум, какво лицемерие https://t.co/F8sdBW7XY2
17ReTweets75Favorites·Details
Масовна вакцинација во спортски објекти во Србија -
БРАВО, ТАКА ТРЕБА. ТОА Е ДРЖАВА

Масовна вакцинација во спортски објекти во Македонија - АМА ЗОШТО НЕМА ПУНКТ ВО ПЕХЧЕВО
14ReTweets76Favorites·Details
Господинот Љупчо Златев 😀 https://t.co/uWzJmmfhLN
10ReTweets85Favorites·Details
Вмровски хумор 🤦‍♂️ https://t.co/2TrCCNG5qR
11ReTweets74Favorites·Details
Можеби крадеа ама бевме горди https://t.co/ybEFhpUuUk
14ReTweets59Favorites·Details
Утепа ли се Мицко 🤡 https://t.co/V8vxRCrNVt
17ReTweets31Favorites·Details
😂😂😂

Норвешкиот аташе побарал извинување од ВМРО-ДПМНЕ поради лажни информации за нестручност на македонскиот хируршки тим во Кабул - https://t.co/cAeKh8YZKz
15ReTweets43Favorites·Details
Хахахахаха https://t.co/AAMLRGmt9G
12ReTweets48Favorites·Details
Вчерашниот протест беше спроведен според протоколите на д-р Вело Марковски
10ReTweets52Favorites·Details
Мицевски вчера дишеше во врат на пратеничка и ја бркаше низ собраниската сала, а сега ставил две маски зошто имало заразени луѓе изолирани во кабини
#НикогашПовеќеВМРО
13ReTweets35Favorites·Details
Знаат ли нешто друго курињата освен фејк њуз
#Шарлатан
#ПакДаСиГоГласате https://t.co/4RXlCPuib5
11ReTweets43Favorites·Details
Наместо да платиме 25-30 долари за вакцина, ние сме платиле 15
#Неспособни https://t.co/E7XQmsjAcK
13ReTweets30Favorites·Details
Мајсторе одмори малку https://t.co/AKOglFkfxg
11ReTweets35Favorites·Details
Мицкоски вели сме ги платиле вакцините 60 долари, а ВМРО вели дека чинат 15 😂😂 https://t.co/Kpg8DlPfjA
13ReTweets29Favorites·Details
Прекрасен ден да се потсетиме зошто #НикогашПовеќеВмро
12ReTweets31Favorites·Details
Рашкоски е во притвор поради истражување на 360 https://t.co/OYa29iAmAO
8ReTweets41Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Jovan Petrovjp_wanderer3
2Златоустаjasisamojas12
3Самосвесен 🥃 ☭samosvesen2
4Luka Andrassyandrassyluka1
5Корто Малтезе од 🇲🇰ngc67521
6Базичен1 🗣covek11
7Emilijanoemilijanoj1
8alexaaaalexaaatray1
9🇲🇰 za mene ¥ shadow ¥zsenkovski1
10Стојко Мојов 🇲🇰 🇺🇸stojkomojov1