TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

🧚‍♀️ The Fuck-Up Fairy 🧚‍♂️ @evilgrouse
#reach: 51750   ( 593rd )
#followers: 1537   ( 2503rd )
#1
Ќе ѝ настинат бубрезите. https://t.co/ReehHDtACJ
10ReTweets65Favorites·Details
#3
Посно е да јадеш лепак? За glue-пости прашувам.
5ReTweets32Favorites·Details
#4
Не сакам да бидам претерано, претерано богат, само доволно за кога ќе речам дека сакам оргија да имам некој при рака што ќе ме праша со колку души, да сврти еден телефон и до вечер да биде сѐ спремно.
4ReTweets35Favorites·Details
#5
Ќе ѝ пуштам некој динар на @si_marienne на Патреон (https://t.co/M4PsTtt931) пошто следејќи ја им дознав Инста на пола твитерџики.
4ReTweets32Favorites·Details
#6
Cause of death: рефлексно извикал "мајка ти така да ја чукам!" кога комшијата изведувал градежни работи за викенд сабајле и биднал претепан.
5ReTweets28Favorites·Details
#7
Ќе те црта @si_marienne или да ти барам Инста?
4ReTweets22Favorites·Details
#8
Hey, look, a bag of threesomes. https://t.co/IokWut9ttY
2ReTweets27Favorites·Details
#9
Being depressed:
- terrible
- unproductive
- leads to more expenses

Doing @EvilGrouse:
- terrible
- keeps me off Twitter for 12 seconds at a time
- free tea and cookies!
4ReTweets20Favorites·Details
#10
@legovski | ̄  ̄  ̄  ̄  ̄  ̄  ̄ |
| there is more |
| than one way |
| to interpret things |
|_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _|
(\__/) ||
(•ㅅ•) ||
/   づ"
0ReTweets30Favorites·Details
#11
Размислувам како да си го средам животот и единствено чаре ми е некако да бидам попаметен.

Сакам да кажам, I'm screwed.
3ReTweets18Favorites·Details
#12
Телеком, знам дека верувате во мене, ама стварно не знам како да ја поместам границата уште пониско од 2019. https://t.co/f5J8mwcvVF
2ReTweets20Favorites·Details
#13
Capitalism in 2020: Tinex are offering you a hobo to go. https://t.co/zzeUMrEbEx
0ReTweets25Favorites·Details
#14
Многу е индикативно ова што 2019 завршува во вторник 🤔
1ReTweets22Favorites·Details
#15
Кога ќе излезам ама не ми текнува дали сум заклучил дома. https://t.co/CVX2YpMGrQ
1ReTweets22Favorites·Details
#16
Толку често не можам да го најдам циметот по дома што почнувам да се сомневам дека намерно ми се крие. Да бидам фер, и јас би се криел некој будала на секое гледање да ми се дереше: "ЦИМЕТ! Дек' си ти бе цимет?"
4ReTweets13Favorites·Details
#17
Nice soul, wanna fuck?
4ReTweets12Favorites·Details
#18
Иронично што дифолт реакцијата на сѐ што трга наопаку од сабајле ми е "fuck me," and yet nobody ever does.
1ReTweets21Favorites·Details
#19
Girls, it's not too late! Sign up for @EvilGrouse's cancer prevention program now! DM me your applications today! https://t.co/siAi9g69mk
2ReTweets15Favorites·Details
#20
What it looks like when I'm talking to a girl. https://t.co/dLYdqFXgKN
2ReTweets13Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Хаклбери Курва 💫katiestrummer154
2Solivaganttheevilshort146
3Ариелproblembyme113
4такамалцеananastasija194
5𝕱𝖊𝖒𝖈𝖊𝖑 𝕱𝖆𝖙𝖆𝖑𝖊shitcomparty63
6chaotic energyzasekogasgladna60
7a whole bratenragedgay54
8mn ok likwaywrdswagabond53
9Анхедонаidna_logopetka50
10aлисa у вондeрлeндiamalicemadness49